Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szexkapcsokatra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexkapcsokatra milyen pasit választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Normális pasi aki nagyon bejön külsőre, helyes, de kicsit unalmas a személyisége és hamar unolomba fullad a beszélgetés, vagy normális és izgalmas személyiségü pasi aki számotokra kicsit átlag alatti külsőre, de imádtok a társaságában lenni.

márc. 4. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Mindegy, csak ne te.
márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Akivel van kémia, de tudjuk hogy minden másra alkalmatlan.
márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Csakis gazdagot, mert úgyis belém fog szeretni☺️
márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se.
márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, olyat aki jól is néz ki meg beszélgetni is tudunk, csak egyéb okokból nem kellene komolyra.
márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem akartam csak laza kapcsolatban lenni. Nekem nagyon fontos az, hogy fel legyek vállalva, a másik társ legyen, ahogyan én is neki, úgyhogy felőlem az úr isten is lehet a másik, ha nem szeretne komolyat, akkor velem másra nincs lehetősége.
márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán kerestem életemben szexkapcsolatot, de akkor azzal szembesültem, hogy csak szexre bármilyen férfit megkaphatok átlagos nőként. És akkor már miért ne válogassak? Szóval nem kell kompromisszumot kötni ilyenkor, a legjóképűbb, legmenőbb, legsármosabb lesz a befutó, aki csak az amúgy nem kis kínálatban szerepel.
márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7. Hogy kaphatsz meg átlagos nőként bármilyen férfit szexre? Szerintem egy átlagos férfi nem kaphat meg szexre bármilyen nőt. Fordítva miért lenne másképp?
márc. 4. 13:35
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Átlag alatti külsejűt biztos nem. De az is lényeges hogy jókat tudjunk beszélgetni.
márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj nőként egy szexpartner keresőre és megtudod, kedves kérdező. Én átlagos, kissé telt nőként konkrétan válogathattam. Rengeteg pasi írt, nagyon jóképűek is. Bár èn őket ignoráltam, jobban kedvelem az átlagosabb pasikat, a 10-es mellett úgyis csak feszengenék szex közben.
márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!