Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldenél magadról pucér képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldenél magadról pucér képet a párodnak?

Figyelt kérdés
Érdekel mert sokaktól hallottam hogy ez normális de én sosem tenném.
márc. 4. 21:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Meztelen képet soha!Senkinek!

Nálam a fehérneműs belefér.De!Csak akkor,ha már a bizalom "Az életemet rábíznám"-nál jár.

márc. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%
Ki ilyeneket kér az nem szeret. Egy szerelmes pasi fejében ez meg se fordul.
márc. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Persze, sokat. Csak ugy is szoktam magam fotózni, szeretem magam, szeretek magamrol szexi képeket készíteni. A férjem pedig természetesen nem a galériában tartja a képeim, hanen biometrikus

& számkoddal lezart elrejtett mappaban a telojan.

márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%
Én szoktam, ha valamelyiküknek elutazik. Sosem kert tőlem ilyen képet, mindig magamtól kuldtem. Nem látszik telibe minden rajta, ízléses és az arcom sincs rajta :D
márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%

20 évesen szültem. Férjem 24 0volt. Albérletben laktunk. Majd 1 évre rá mikor az egy évessel ott voltunk ő meg mát normálisan adózott azt vettük észre alig kerrs valamit. Abból a pénzből nem tudunk félrerakni,előre haladni.

Ekkor ment ki külföldre 2 évet volt kint. Persze hogy küldtem.

márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Igen.Rengeteget.Másnak is,nem érdekel ki veri rá.
márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem küldtem és nem is fogok. Szakítás/válás esetén csúnyán vissza lehet velük élni.
márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
Volt olyan párom akinek küldtem. Az arcom egyiken sem látszik, szóval visszaélni sem tud vele.
márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kizárt.
márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!