Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda srácként hogyan tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácként hogyan tudjak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos két éve nagyon meghíztam, és most nagyon ronda kövér vagyok.


Társkeresőn ezért szerintem egyik csaj sem fog jobbra húzni... amit meg is értek. De akkor ez azt jelenti, hogy abszolút nincs esélyem párt találni?


Remélem van. Csak nem tudom, hogyan fogjak hozzá. Menjek el társasági eseményekre, bulikba? Nem vagyok egy bulizós típus, és nem tudom milyen hobbi van ami az ismerkedésnél jól jöhet.


Tudnátok esetleg tippeket adni? :)



márc. 5. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Le kellene fogynod, elsősorban magadért.
márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, kétségtelenül le kellene fogynom... de az nagyon nehezen megy, nemrég lefogytam 10 kilót majd visszahíztam.
márc. 5. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Mert nem figyelsz magadra. Jól írja az első. Ha magaddal nem vagy megelégedve, másnak miért kellene? Te jobbra húznál egy kövér(te szavaiddal "ronda") önbizalomhiányos lányt, aki figyelemért esedezik?

Van esélyed társra, hasonlóan alacsony önértékeléssel, aki ugyanígy kibújik a felelősség alól és nagy valószínűséggel az egész kapcs arról szól majd, hogy egymás lelki sebeit nyalogatjátok.

márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is le kell fogynod. De ha továbbra is önbizalomhiányos leszel, nem jársz el sehova, akkor ne reménykedj semmi jóban. Vagy esetleg próbálkozz a neten, bár sok babér ott sem fog teremni ilyen hozzáállással. Egyébként hány éves vagy?
márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mozogj, egyél tudatosan, aztán hamar lemegy az. Addig meg vagy akad valaki vagy nem. De nem is az a lényeg, hogy van-e csajod vagy se, önmagad miatt fogyj le, nagyon nem egészséges elhízni.
márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyat keress, aki hozzád való.

Ha te kövér vagy, kövér lányt keress, ők megértenek.

márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
A kövérségben nem csak maga a megjelenés a gond, hanem az, hogy a nőknek azt sugallod vele, hogy egy gyenge akaratú, lusta, fegyelmezetlen kis p*cs vagy, még akkor is, ha esetleg ez nincs teljesen így. Az írásodból pedig feltételezhetően az vagy.
márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már képmutató 7#!


Ha valaki kövér, annak száz oka lehet. Olyan nő kell neki, aki hasonlóan néz ki, ott nem ekézik a külseje miatt.

márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#4


25 éves vagyok.

márc. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!