Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elképesztően ronda fiútól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elképesztően ronda fiútól mi értelme van megkérdezni, hogy van-e barátnője?

Figyelt kérdés
Van olyan munkatársam aki kb. havonta megkérdezi, hogy miért nincs még barátnőm. Akivel először beszélgetek az is szokta kérdezni.
márc. 11. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nem csak én gondolom így, biztos van olyan aki melegnek gondol emiatt.

de nem értem a logikát, nekem az lenne az első gondolatom hogy nem jön össze neki. nem pedig az hogy amúgy bármilyen nőt kaphatna, csak meleg, ezért nem kell neki. talán valami gazdag, jóképű fószernél így van, de egy csúnya, csóró fiúnál nem így működik.

márc. 11. 22:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Vagy udvariasságból, vagy cseszegetésből. Tőlem az szokta megkérdezni, aki el akarja velem hitetni, hogy nem vagyok ronda, pl. prostik.
márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tőlem a kutya nem kérdez ilyeneket.
márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!