Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbál velem kontaktba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbál velem kontaktba kerülni egy férfi,ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a munkahelyen,akin látszik, hogy bejövök neki, nekem is bejön,de tudom,hogy párja van neki már évek óta. A férfi állandóan néz engem,nem beszeltünk még úgy semmit igazából,de mostanában már próbálkozna velem beszélgetni is,de én tartom a megfelelő távolságot tőle a párkapcsolata miatt,de már a kolleginák is észrevették,hogy tetszünk egymásnak,mert a tekintetéből látszik,ahogy néz. Ha egyedülálló lenne biztos, hogy ismerkednék vele,de így nem. Nem tudom miért csinálja ezt,ha párja van? Nem tudom milyen a kapcsolatuk. Aki volt már ilyen helyzetben az hogyan kezelte ezt?
márc. 15. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Egotuning. Nem mindegy?

Lehet kapuzárásos sz.r.

márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebbe a szituba futottam bele, csak a másik fél ráadásul házas. Sehogy nem kezelem, próbálok nem foglalkozni a dologgal, oda sem nagyon nézek. Csak amíg köszönök. Nagyon tetszik,de más kapcsolatába biztosan nem másznék bele.
márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem egy idős ember, 30 éves
márc. 15. 21:14
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Szard le bármilyen nehéz is, mert ha nem teszed, nem zavarod el inkább engedsz neki te leszel a ribizli akit mindenki utálni fog.
márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Amíg van párja nem kell semmit tenni, feleséges bonyodalmakat kelteni, biztosan tetszel neki, de ha neki lenne szegezve a kérdés, hogy választani kellene neki nagy valószínűséggel a mostani párja mellett voksolna.
márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Esetleg szeretne egy-egy estékre megkapni, az ötös voltam ezt még kifelejtettem
márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Semmit nem tervezek ő felé lépni így, ha nem fejezi be szépen leállítom.
márc. 15. 21:24
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Anyám borogass. Mit keresnek 12 évesek ebben a témában?? Rád mer nézni valaki és annak máris bejössz. Az logika.
márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Ügyes.
márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

8.azért egy bizonyos kor fölött simán leveszed, ha valaki csak rád néz, vagy Úgy néz rád.

A 2. válaszoló vagyok. Köztünk például egyértelmű volt a vonzalom, nem nagyon kell ezt magyarázni, látszott, csak akkor még nem tudtam, hogy házas. A tekintet sokat eltud árulni.

márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!