Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kisebb kompromisszumoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kisebb kompromisszumokat kötöttetek a párotokkal a mindennapok során?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolgokra gondolok, hanem ilyenekre, hogy pl egyikőtök a tv-re szeret elaludni, a másik csendben, az egyikőtök reggel szeret csak zuhanyozni és zavarja a másikat este az ágyban stb. Mi lett a megoldás hasonló helyzetekben?
márc. 17. 19:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerintem nem kicsik. Nagy eltérésekben nincs kompromisszum, akkor alapból nem jövünk össze.
márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
A felsorolt példák esetében én elhagynám az illetőt. Ez nálam nem kompromisszum dolog. Nem zuhanyozni este, fhöhh...
márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
Szakértők szerint nem szükséges minden egyes napon zuhanyozni. :-) De ez off.
márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Jó, és akkor miben kötöttek a párotokkal kompromisszumot bármiről? A valódi tapasztalatok érdekelnek, nem hipotetikus válaszok.


Elhagyni a minden más tekintetben tökéletes partnert, mert pl tv-t nézve szeret elaludni szerintem picit durva amúgy. :D

márc. 17. 19:22
 5/32 anonim ***** válasza:
50%
Végül is abban is lehet kompromisszum. Ő nem fürdik este, én meg alszom a kanapén.
márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

Ő minél korábban szeretne menni hétvégén a piacra, hogy minél hamarabb végezzünk a kötelező dolgokkal és több maradjon sétálni, programokra. Én szeretnék kicsit később, legalább jól kialudni magam. A kompromisszum az, hogy közepesen korán kelünk, itthon kávézunk, de piacról hazafelé reggelizünk, gyorsan főzök, takarítunk és tűzünk programokra. Ilyen minimális kompromisszum van.

Komolyan valaki képes befeküdni a tiszta ágyba és még szexelni is fürdés nélkül?

márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
4, hát ha nem tudok aludni, mert szól a tévé és villognak a fények, akkor az egészségem is szarabb lesz, mentálisan pedig teljesen lerottyanok. Napközben fáradtabb és ingerültebb leszek, ami a kapcsolatra is kihat.
márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%

#4

Tévézhet és aludhat a sufniban, ha legalább kefélés előtt megfürdik :)

márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk az van, hogy ő szeret tovább TV-zni vagy arra elaludni és nálam ez eredetileg nem volt jó. Az volt a problémásabb eset, mikor ő délutános. Mikor megjön, én fekszek. Egyszer-egyszer megteszem, hogy kicsit tovább fent vagyok vele. Viszont szerencsés módon magától kiküszöbölődött úgy, hogy magamra terítem a takarót és a közelségében egyébként is nagyon jól elalszok. Például ma délutánkor is ledőltem mellé és rögtön 1 órát aludtam. Pedig nélküle ez soha nem jellemző rám.


35/F

márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
29%

A tv re alvós pasiknál az van hogy addig virrasztok általában mig nem alszik el én nem tudok tv re aludni vagy félálomban is ébelreszt a tv folyamat.

Így amikor elalszanak azután kikapcsolom.


De kompromisszum lett az hpgy beallitja a tv-t automata kikapcsolásra igy nem kell sötétben vergődnöm hol a távirányoto melyig gomb az irányitsam a tv-re aztán még fészkeljem magam vissza. Hanem kényelem félálom és magától kikapcsol.

De még a fényerőt is levettük sokszor tehát megy a tv de kép nélkül egy darabig.


A zuhanyzásokat általában en is reggel nyomom le mivel nem vagyok büdös retkes nap végén, de ha van párom akkor illatosan hüvelyöblitve plusz intimmosakodás után bujok ágyba hozzá nem egyszer enyhe sminkben is.

Ilyenkor a sok tus miatt(reggel este nyáron munka után napkizben is csak ugy, szétszáritja a bőröm es nemgyőzöm krémezni.


Pasikkal nagyban megnő mindenféle pipere kiadásom akár a triplájára is(mert a testápoló olajok arckrém se mindegy), ha egyedul avgyok nem zuhanyozok milliot 1 hét mulva ha csak gyorsmosakodom és ennyi már magátol saját ph val puha bársinyos rugalmas a bőröm, pasik mellett irto gyorsan amortizálódom mert saját ph szinte nulla lesz, szinte porzik a böröm olyan száraz lesz(tusfürdő se mindegy) es nem győzöm kívülről betáplálni.


De leghosszabb kapcsolataim azokkal vannak akik pl nem alszanak tv re és akkor furdik mindenki amikor akar, lazaság van es komfort, észre se venni az egészet mivel egyformák vagyunk alkalmazkodni se kell. Mindent ugy csinalsz ahogy akarsz rutinbol gondolkodas szorongások nelkul is. Nem ezek viszik el az energiat nem erre koncentrál a kapcsolat hogy ki hogyan él merre lép kettőthova ül le milyen pphárbol iszik ki mosogat.

Ezek irtó leszívó energiák ahol ez téma gondolkodas logisztika kimértség tervezés ütemezés es nem észrevétlen.

márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!