Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem már nem tervez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem már nem tervez több gyereket sem tőlem sem mástól, akkor miért nem csináltat vaszektómiát?

Figyelt kérdés
Sokkal egyszerűbb lenne, mint az idegeskedés, de mikor felvetettem, akkor kiakadt, hogy az kizárt. Más férfiak is ennyire makacsul ragaszkodnak a nemzőképességükhöz vagy félnek vagy nem is tudom?
márc. 19. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
54%
Akiknek nincs rendben az önbizalmuk, azok ragaszkodnak ilyenekhez.
márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
33%
Ha férfi lennék és rá akarnál venni ilyesmire, engem is rohadtul idegesítene. Miért pont ő végeztessen vaszektómiát? Miért nem te sterilizáltatod magad?
márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
69%
Mert a vaszektómia kisebb beavatkozás.
márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
33%

Ja, végülis csak mindkét ondóvezetékét vágják át, tényleg apróság!

Továbbra is fennáll a kérdés, hogy aki ilyet elvár a párjától, vajon ő maga is megtenné?


Nem a férfit akarom védeni, de utálom, amikor valaki rá akar erőltetni valamit a párjára, milyen jogon?

márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
72%
Mi sem akarunk már gyereket. Ettől még egyikünk sem műtteti meg magát. Fel sem merült. Nem is várnék el ilyet a férjemtől.
márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
72%
4, én elvárnám és megtenném. Már dokit is kinéztem Bécsben, és gyűlik rá a pénz.
márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
86%

De azért az óvszert nem húzza fel, mi?:D

A vezektómia egy ambuláns beavatkozás, amit lokális érzéstelenítésben el lehet végezni. Ugyanúgy fel fog állni, még ondója is lesz, csak nem lesz benne spermium.

Ezzel szemben egy női sterilizáció egy altatásos, intubációban végzett laparoscopos műtét. Azért közel sem ugyanaz a kettő.

márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
86%
Nem apróság, de kisebb beavatkozás, mint a petevezeték elkötése. Ha pedig egy pár szereti egymást, akkor azt az opciót választják, ami kisebb kockázattal jár. Ennyire nem kell félni a doktor bácsitól meg a haverok véleményétől.
márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez egyéni döntés, attól, hogy párkapcsolatban vagy házasságban vagyunk, nem rendelkezhetünk a másik teste vagy egészsége felett. Sokan még egy vérvételtől is félnek, hogy jönnék én ahhoz, hogy elvárjam a társamtól, hogy ilyesmit csináljanak vele!?


Ez olyan, mintha inkább bizalmatlansági kérdés lenne a kérdező részéről, mert attól fél, hogy a férje esetleg másnak tartogatja magát és a nemzőképességét.

márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarja magán a műtétet, úgysem nem neki kell abortuszra mennie ha mégis becsúszik. Baráti körben is van hasonló, a nő vállalná is magára a műtétet, csak ahhoz kéne még egy gyerek, mert Magyarországon ehhez van kötve.
márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!