Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek az emberek szexkapcsolatban vagy szeretői kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, a kérdés és a kifejtésem is csak az én véleményem tükrözi, de megértem hogy különbözőek vagyunk. Csak kíváncsi vagyok.

A szeretőt tartó emberek hogy képesek a párjuk szemébe nézni és élni az életüket mintha minden rendben lenne? A kényelem, megszokás, esetleg anyagi előnyök miatt?

A másik, a szexkapcsolat.

Én introvertált, érzelmesebb típusú Rák csillagjegyű ember vagyok. Szingli vagyok, nekem is lenne igényem intimitásra és a szexualitásom megélésére. De nem úgy, hogy összejárok dugni egy olyan emberrel aki nem vállal fel mint a párja. Vagy nem vállalnám fel én a páromnak. Sokan ennyire külön tudják választani a szexualitást az érzelmektől? Vagy én vagyok furán bekötve?


márc. 19. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is introvertalt es érzékeny vagyok, pasi

En spéci dologgal oldom meg szexuális vágyaim

márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Én nekem egyikben sem volt részem, mert nem tudok szerető, hűtlen, vagy szexpartner lenni, de más attól még másképp érez, gondolkodik és viselkedik. A szexkapcsolat a legjobb, csak szexeltek és talán néha beszélgettek, a szeretői viszony undorító kategória, de hát vannak olyan egyedek akiknek simán belefér. Gondolom az izgalom, a tiltott gyümölcs, a tirkolózás feldobja méginkább a vágyat egymás iránt és lehet idővel még kötődés is kialakul. De nem hiszem, hogy túlságosan boldog személyek lennének főleg hosszabb távon.
márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint amilyennek nagadat leírod, csillagjegy is stimmel, bár nem hiszem, hogy számít. Mégis: én azt nem tudom elképzelni, hogy hogyan képesek NEM az általad leírt típusú kapcsolatokban élni. Hogy viselik el, hogy nem fulladnak meg tőle, hogy bírják a párjukkal "csomagban járó" embereket, hogy képesek bízni, folyamatosan megfelelni, alkalmazkodni stb-stb., holnap estig sorolhatnám. A szex- vagy szeretői kapcsolat a lehető legkönnyebb és -kényelmesebb. Ehhez képest egy komolyabb kapcsolatban kb. meggebedsz, ha azt akarod, hogy jó legyen, ne pedig csak legyen, és ezzel még mindig csupán a saját részedet tudtad le. A másik vagy beleteszi, amit kell, vagy nem, hanem helyette esetleg még át is ver vagy csak simán rádun, kevesell, elégedetlenkedik és kibasz könnyedén, különösebb lelki fájdalom nélkül.
márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van valami ok amiért nem szakit a párjával de még is vágyik egy mas emberre .. legtobbszor szerelem az nincs .. olyanba benne ragadni ahol csak annyit tud mondani pl" jo ember meg kedves" felesleges .. hol vonzalom, hol a tuz , hol van a vagy.. ezt egy no ha nem erzi mar a ferfi irant es meg nem 50 eves akkor felesleges elpazarolnia az éveit a fiatalsagat.
márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!