Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel nézve is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel nézve is nagyon ciki az anyósülésen ülő férfi?

Figyelt kérdés

márc. 21. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Tehát ha pl. 5 férfi utazik egy autóban, akkor mind üljön a volán mögé, egymás ölébe?
márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem!
márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

1: 😂


Szerintem arra gondol a kérdező hogy ciki e ha a nő vezet és a férfi ül mellette. Miért lenne ciki? 2024 van, könyörgöm. Már nem azokat az időket éljük amikor a nőknek jogsijuk sem volt. Amúgy még ha általában a férfi is az, aki vezet, lehet éppen gyakorol a nő mert nemrég tette le a jogsit, vagy voltak valahol ahol csak az egyikük ihatott alkoholt és az a férfi volt.

márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

A következetesség a lényeg. Ha a hagyományos nemi szerepek szerint élsz, és nőként te végzed a házimunkát, a férfi keres többet, és a férfi irányít, akkor lehet ciki.


Ha valaki egyenlőségpárti, és nőként nem derogál fizetni egy randin, férfiként pedig besegíteni a mosogatással, akkor ez sem ciki. Az a legcikibb, amikor keverednek ezek, és mindig úgy ferdítjük a világot, hogy az nekünk legyen jó.

márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Párom is ott ül, exemnél is így volt.
márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Az egy dolog, hogy 2024 van, de én már gyerekkoromban sem értettem ezeket a fasságokat 20 éve. Én mondjuk nem akarok vezetni, tehát mellettem nem nagyon ücsöröghetne férfi az anyósülésen, de ha ilyet látok, konkrétan semmi nem jut eszembe.
márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Ültem már anyós ülésen többször is, amikor csaj vezetett. Eszembe se jutott, hogy ciki lenne..
márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Mivel én abban nőttem fel, hogy hosszabb családi utaknál a szüleim felváltva vezettek, ezen a kérdésen csak röhögni tudok.


Szerintem inkább az a férfi a ciki, aki ahhoz igazítja az életét még ilyen jelentéktelen apróságban is, hogy mások mit tartanak "cikinek".

márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Az a ciki, akiben ez felmerül.
márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

"és nőként te végzed a házimunkát, a férfi keres többet..."

"Az a legcikibb, amikor keverednek ezek"


Saját csapdádba estél 🤣

Ha a pasi nem csinál otthon semmit és kiszolgálást vár, akkor tartsa is el a családot és minek dolgozik akkor a nő?

Dolgozzon munkahelyen és otthon is? Éppen te szemezget, ahogy neked jó

márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!