Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki egyáltalán nem tetszett, sőt egyenesen undorodtatok tőle, de kikupálódott később és nagyon bejött nektek?

Figyelt kérdés
Főleg nők válaszára lennék kiváncsi, de természetesen férfiak is írhatnak.
márc. 22. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Volt már ilyen persze (bár én férfi vagyok). Monduk mire kikupálódott már nem voltunk olyan élethelyzetben hogy ismerkedhessünk.
márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Van ilyen nők és férfiak között is.
márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de személyes történetekre vagyok kiváncsi.
márc. 22. 08:48
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Volt, alig bírtam levakarni a csajt magamról, aztán jött a közép iskola évekig nem láttam. Utána kb 6-7 év múlva találkoztunk, én pont a barátnőmmel voltam. Köszöntem neki de csak rám nézett, meg a barátnőmre és mosolygott, de abba a mosolyban bent volt hogy szépen rábasztam hogy elhajtottam, vissza se köszönt csak fölényesen vásárolt tovább.
márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nálam kizárt.
márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt.Hiaba edzett és lefogyott,úgy sem tetszett
márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!