Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen létezik vagy csak átmeneti a boldogság?

Figyelt kérdés

Van egy haverom. Évek óta együtt van egy lánnyal és tök jól elvannak, mostanában még jobb pár, mint az elején, gondoltam ilyen is ritka, hogy évek alatt összecsiszolódnak és még jobb lesz a kapcsolat, nem ellaposodik.



Látszik a lányon, hogy teljesen oda van a haveromért. Kérdeztem hogyan csinálja, aztán a szokásos sablon mellett mindent megcsinál neki az ágyban.

Kérdeztem mi az, mondja, hogy engedi, hogy bevegyenek harmadiknak férfit, nőt nem és a csaja azóta teljesen úgy tekint rá emiatt, hogy ő egy félisten, mert hogy elfogadja a vágyaival együtt.


Ő is tartott az elején attól, hogy a nő semmibe fogja nézni, de azt mondta, hogy intelligensen kezeli, örül annak, hogy benne van és nem él vissza vele.


Ilyen létezik?

Hogy valaki hagyja a nőjének, hogy alkalmanként pasizzon és jól jön ki belőle?


márc. 22. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet létezik, de nagyon unalmas ez a mindennapos cuckold fétises kérdések sokasága.
márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha azt is megdugja miért ne jönne jól ki belőle a pasi? Vagy ha mindkettő poligám? Egyedül akkor lesz tré ha másba szeretnek belé a nyitott kapcsolatban/hármasokban.
márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem enelkul is ..
márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem izgatna fel szexualis ertelemben ha mas dugna a nomet , inkabb fel menne a pumpa ahgyan az egy egeszseges elme allapotban levo masik ferfi eseten.
márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!