Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak ha megkérdezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ha megkérdezik mért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
1-2 éve nem jön össze semmi sajnos és pl munkahelyen megszokták kérdezni hogy csaj van? Mondom nincs. És akkor jön a kérdés hogy miért nincs? Erre mit lehet mondani normális választ? Olyanoknak akiket szinte alig ismerek.
márc. 22. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy semmi közük a magánéletedhez.


Én ugyanezt szoktam válaszolni, amikor arról faggatnak, hogy miért nem szültem.

márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

De van normális válasz.


Nem találtál olyat akivel kialakult volna bármi komolyabb dolog. Ennyi.

márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondanám, hogy mert olyan jól nézek, ki, hogy azt hiszik b*zi vagyok.
márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Először csak annyit, hogy "Ez a magánügyem"


Aztán ha nem fogják fel, akkor jöhetnek az "Anyádnak szar az ízlése" vagy "Ja, szingli vagyok, de ne reménykedj, nem vagy az esetem" verziók.

márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem nagyon nem erdekelne..
márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is piszkáltak, én bevetettem az unokatesóm technikáját, amit 4 éves korában előszeretettel használt.


"Miért?"


Mindig, amikor megkérdeztek egy olyan magánéleti kérdést, ami nekem kényelmetlen volt, akkor válasz helyett megkérdeztem, hogy miért érdekli.


"Csak úgy"

"Akkor minek kérdezed?"

"Mert érdekel"

"Miért?"

"Mert fura, hogy még nincs senkid"

"Miért lenne az?"


És ezt a végtelenségig. Hamar megunják :)

márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bármi olyan kérdésre, ami indiszkrét, és olyasvalakitől jön, akivel nem vagyok bizalmas viszonyban, azt szoktam válaszolni, hogy nem adok interjút. Ha tovább erősködik, akkor felvázolok egy tarifát, amitől a haja is égnek áll.
márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire kérdéssel szoktam az ilyesmire válaszolni.

Van barátnőd?

Most nincs.

Miért nincs?

Miért, neked hiányzik?/ Szerinted kellene? Neked miért van? Vagy valami ilyesmit mondanék. Hamarabb belekavarodnak a válaszadásba, mint rájönnek, hogy nem kaptak választ. Másodjára már nehezebben kérdezik ugyanazt.

Arra meg jó válasz a múlt héten is megkérdezted.. vagy miért fontos ez neked,stb...

márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!