Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Párotok, ha azt kérné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Párotok, ha azt kérné tőletek, hogy szoknyát vegyetek fel minden alkalomra harisnyával meg tennétek neki? Illetve nyáron úgy szintén megteszitek ha erre kérne titeket?

Figyelt kérdés

márc. 22. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem mi a kérdés? A szoknya tényleg csinos, de ettől még maradjon meg a Hölgyek szabadsága! :D
márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Néha sokminden belefér, főleg négyszemközt, de mindig.... Ha a ruha izgatja és nem én, akkor nincs helyünk egymás mellett.
márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
10,fuh,szerintem semmi nőies nincs egy kopasz nőben,a hideg kirázna.
márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik,ha pl. egy nőn selyemszoknya van,mert baromi szexi,de biztosan nem erőltetnék rá senkire semmit.
márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Tenné a halál. Amúgy ez arra is vonatkozna amikor nem is lát, tehát délelőtt a parkba, játszótérre is öreg grófnénak öltözve kell vinnem a gyermeket?
márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Foglalkozzon a saját öltözködésével.
márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
31%
Megtenném persze..
márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!