Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Lehet vonzó számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Lehet vonzó számotokra egy ilyen típusú lány?

Figyelt kérdés

Elsősorban inkább a huszonéves korosztály véleménye érdekelne, lévén én is abba tartozom.


Alapvetően egy extrovertált, társasági, nyitott, mosolygós ember vagyok. Nem harsány, nem kiabálok, nem vonom fel mindig magamra szándékosan a figyelmet. Eléggé karakán típus vagyok, nem igazán mondanám magam félénknek (bár vannak esetek természetesen amikor ez előjön, főleg ha valaki nagyon tetszik), de többnyire simán elmondom/kifejezem mit szeretnék és a másiktól sem félek megkérdezni dolgokat. Mindegy milyen kontextusban, persze a normáknak megfelelően.


De ennek ellenére (vagy épp ezért?) ha kettesben vagyok pl.: valakivel aki tetszik akkor kifejezetten jól esik ebből visszavenni (automatikusan jön) és jól esik "aranyos törékeny" típusnak lenni (már viselkedésre értem), aki szeret bújni, szereti ha megvan ölelgetve stb.


Van olyan akinek ez tetszik? Vagy jobban tetszik az ha egy lány/nő eleve inkább olyan aranyos, félénk típus?


Nem, nem azért kérdezem, hogy a kommentek alapján változzak, mert én megvagyok magammal csak kíváncsi vagyok:)


márc. 24. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszenél nekem.
márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom egy nagyon összetett dolog, de amit leírtál azzal nincsen semmi baj.
márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ennél sokkal több kell ahhoz, hogy valakihez vonzódjak, de ez semmiképp nem negatív dolog, amit leírtál.
márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés csak rengeteg privát üzenet fog eredményezni.


Teljesen ok a személyiséged, ne akarj más lenni mint ami vagy legyél ön azonos akinek meg nem vagy jó így nem kár érte.

márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem akarok más lenni. Nem privát üzenetekre várva írtam ki. Kíváncsi voltam, hogy ki mit gondol.
márc. 24. 12:03
 6/14 anonim ***** válasza:

"extrovertált, társasági, nyitott, mosolygós ember"

-HA ez tartalmazza azt is hogy simulékony vagy, és hihi-hehe, akkor RED FLAG. -1 pont


"Nem harsány, nem kiabálok, nem vonom fel mindig magamra szándékosan a figyelmet. Eléggé karakán típus vagyok, nem igazán mondanám magam félénknek"

-Ebben a két mondatban érzek némi ellentmondást, és egy adag 'kinyalták a seggedet kölyökként' feelinget. Persze ez csak az első benyomás Önismerettel hogy állsz? -1 pont


"többnyire simán elmondom/kifejezem mit szeretnék"

-Ennél a résznél nem mindegy milyen érzelmi intelligenciával teszed. Szóval ez így most semleges +0 pont


"másiktól sem félek megkérdezni dolgokat"

-Ez kimondottan vonzó számomra másban is, főleg egy nőben! +1 pont

Ha te sem hisztizel be a kérdésektől, akkor további +1 pont


"szereti ha megvan ölelgetve stb."

-Az érintés a legfőbb kifejező eszközön vagy szeretetnyelvem. +1 pont


Ha ehhez van normális egészséges testalkatod is, akkor szívesen elhívnálak randira. Szóval ha nem vagy félénk valóban (tehát nem csak a kijelző mögött vagy magabiztos/karakán), akkor írhatsz bátran.

márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
olyan vagy amilyen nyilvan igy szocializalodtal.. a karakan alatt a nagy szajut kell erteni aki siman beszol masnak vagy le szolja azt aki nem szimpatikus neki ranezesre.
márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Ebben a két mondatban érzek némi ellentmondást, és egy adag 'kinyalták a seggedet kölyökként' feelinget."


Én nem látok benne semmi ellentmondásosat. Arra gondoltam, hogy alapvetően könnyen oldódok fel új társaságban, nem érzem magam diszkomfortosan új emberek közt (többnyire). Szeretek is társaságban lenni, de NEM azért, hogy mindenki rám figyeljen, nem akarom, hogy mindig minden rólam szóljon, csak szimplán jól érzem magam emberek között. Vannak akik nem bírják ki ha nem ők a társaság közepe, nekem nincs ilyen igényem/bajom.


"HA ez tartalmazza azt is hogy simulékony vagy, és hihi-hehe, akkor RED FLAG."


Nem fogok senkivel se, akit nem kedvelek jópofizni csak azért, hogy engem mindenki kedveljen. Nem keresek konfliktust feleslegesen senkivel, de nem kell, hogy mindenki kedveljen.


Mégegyszer leírom, nem azért írtam ki a kérdést, hogy ismerkedjek vagy nem tudom kinek mi jön le. Kíváncsi vagyok, itt tudom megkérdezni. Pont.

márc. 24. 12:30
 9/14 A kérdező kommentje:

"a karakan alatt a nagy szajut kell erteni aki siman beszol masnak vagy le szolja azt aki nem szimpatikus neki ranezesre."


Nem, nem erre gondoltam. Ki állok magamért ha arról van szó, többnyire igyekszem tudatos lenni. Nem szólogatok be más embereknek, pláne nem azért, hogy szándékosan megbántsak valakit. Ha valakivel valami bajom van vagy megmondom kultúráltan az illetőnek vagy kerülöm ha tudom.


De érdekes, hogy egy-egy szó alapján ki, mire asszociál.

márc. 24. 12:33
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Ok. Hát ez így szumma +2 pont nálam, ha minden igaz ÉS bírod te is azt a viselkedést amilyen a tiéd (megmondások, húzós kérdések).


Testalkatodról nem írtál, pedig az is sokat elárul az emberről. Ugyanis test és lélek együtt alkot egy egészet. Akinek beteg a lelke, annak az a testére is kiük, például elhízik.


Szóval nem vagy egy nagy szám, de attól még megkaphatod a magad párját (nem feltétlen olyat akire most vágysz, hanem aki hozzád való).

márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!