Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jó tapasztalatod azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jó tapasztalatod azzal, hogy több évre félretett ismerkedést folytattatok?

Figyelt kérdés

Még nagyjából 5 évvel ezelőtt ismerkedtem egy lánnyal, akivel egyszer randiztunk, meg viszonylag sokat beszélgettünk Messengeren. Azért nem lett több randi, mert akkor kezdett kialakulni az exbarátnőmmel a kapcsolatom, és megírtam, hogy inkább hagyjuk abba, mert nekem kialakult valami valaki mással. Csalódott volt ez a lány, mert tetszettem neki, és félig viccesen, félig komolyan megbeszéltük, hogy majd 3 év múlva rám ír, ha még szingli lesz, hogy még mindig olyan jó-e a barátnőmmel.

Na ez 5 éve volt, és most rám írt. :D Hirtelen azt se tudtam ki ír, és mit, de aztán visszanéztem és minden eszembe jutott. Szóval 2 éve "kellett volna" írnia, de csak most írt, mert ő is elfelejtett engem. De most eszébe jutottam, mert elment oda, ahol az 1 db randink volt. Írta, hogy szingli, és a megbeszéltek szerint kérdezte, hogy még olyan jó-e a barátnőmmel. Nos, vele tavaly ősszel szétmentünk sajnos. Úgyhogy örültem, és ezzel a lánnyal megbeszéltünk egy 2. randit a hétvégére.

Most már inkább nő mondjuk, mint lány, hisz 28 éves. De nagyon sokat változott, akkoriban állig érő haja volt, most fenékig érő haja van. Meg más az alkata is, akkoriban nagyon sovány volt, mondjuk most is kifejezetten vékony, de valahogy érettebb lett az alkata, kicsit szedett fel, nőies lett.

Hát, csak ennyi, de olyan különös így 5 év után valakivel felvenni a letett fonalat. Érdekel, másoknak van-e ilyennel jó tapasztalata?


márc. 25. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valaki most kezd el jobban tetszeni, akit 25 éve ismerek.

Szerintem ez jó dolog.:)

márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, de nem lehet tudni mi alakulhat ki, úgyhogy ne hagyd elúszni őt. Sok sikert mindkettőtöknek!
márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs
márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se van. Ráfáztunk rendesen. Én azért mert azt hittem lesz belőle hosszú távú kapcsolat ő meg azért mert azt hitte amit érez abból lesz szerelem, de nem lett belőle, csak tüske voltam neki, "mi lett volna ha" kategória.

Igaz én se szerettem belé, de ragaszkodtam hozzá míg ő a hozzám kötött álmaihoz. Persze nem is bőven passzoltunk, nem tetszett pár vonása és nem kopogtatott be a szerelem.

A végén rosszul esett mindkettőnknek, hogy nem jött össze.

Lehet ti szerencsések lesztek persze, de én többet nem jövök össze olyan emberrel akivel a múltban sem.

márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első, az nem semmi, 25 éve ismeritek egymást. Az tényleg nem semmi. Biztos megvan az oka, miért kezdett el vonzani téged.
márc. 25. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Párommal 10 évvel ezelőtt chat-eltem társkeresőn, de távolban lakott és rossz körülményeink voltak. Feladta. 2016-2019 között megéltem kétszer becsődölt távkapcsolatot és egy éretlen tacskóval tiszavirág kapcsolatot, majd párom megkeresett a Facén, azóta nálam lakik. :D Rögös és nehéz utunk volt, szét is szedtek minket, én életemben egyedül csak őt voltam hajlandó megmenteni magamnak.


35/F

márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja: párom Budapestre költözött és úgy keresett fel engem.
márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azok után,hogy akkor nem kellett,hanem mást választottál helyette? De persze azért ott van benned a gondolat,na ő nem volt meg.

Undorító! Soha az életbe nem kezdenék olyannal,aki egyszer a másik nőt választotta.

márc. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!