Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólítottak már le az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítottak már le az utcán ismerkedés céljából? Hogy érezted magad?

Figyelt kérdés
Kellemetlen volt? Meglepődtél?

márc. 30. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Villamoson igen.

Szerintem csak szórakozott a csajszi, nem is igazán tudtam komolyan venni.

márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de én férfi vagyok.

Ez szokott lenni:

"van egy szál cigid barátom buszjegyre kéne"

"megtudom mondani testvérem mennyi az idő a telefonodon de úgy hogy én is lássam"

"eredeti parfüm érdekel"

márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor le szoktak szólítani vagy szóba elegyednek velem emberek (köztük nők is) de többnyire nem az én korosztályom és nem ismerkedés céllal.
márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Utcán. Habiguszti idő kèrdezés aztán kévzásra invitálás. Mosolyogva szaladtam tovább a munkahelyre. :)
márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt de kellemetlen élményként maradt meg. Arra tett utalásokat, hogy már máskor is látott, majd rám akarta erőltetni, hogy én ilyen gót csaj vagyok, pedig többször mondtam neki, hogy nem, és megjegyzéseket tett, hogy de, mert feketében járok, tetovált vagyok, stb. Nyilván ilyen tecsi flecsis hülyegyerekként a farmer topos lányok az átlag, és aki nem ilyen, az biztos vmi szubkultúra tagja lehet csak.

Folyamatosann közelebb jött hozzám, megjegyezte hogy biztos tetszik nekem amiért beszelgetek vele, közben úgy kezdtem, hogy nekem ő fiatal, és csak udvariasságból nem hagytam ott. Azt hittem a környékről akar vmit kérdezni.

ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is igy hogy szórakoztak.

Akármikor nyitok ilyen leszólításokra utqna vagy röhögés megy vagy azt hiszik kaparok

ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudnak, mert 20 éve bringával járok mindenhova! :-D-D
ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!