Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lesz párom, ha utálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz párom, ha utálok randizni?🤔

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem magát azt utálom hogy programozni kell valakivel és kifejezetten félénk se vagyok, de volt már egy működő, hosszú kapcsolatom és ehhez képest iszonyatosan unalmas ülni egy emberrel konkrétan ismerkedni, mikor inkább ott tartanék, hogy már eleve ismerjük egymást és minden megy flottul mint az előzőben. Volt próbálkozásom olyan emberrel is, akit már ismertem régóta, szóval nem vadidegen, pár hónapig tartott, vele sem volt jó, bár a szex jó volt, de eszembe se jutott szinte az illető, ha ő nem keresett.

Igazából most jól megvagyok egyedül is, de nem 40 éves koromban akarok próbálkozni majd amikor a választék 90%-a elvált apukákból fog állni.


márc. 30. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy.
márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Én meg azt utálom, ha "programozni" szót használják olyan értelemben, mint ahogy te is tetted.


Egyébként sehogy, a kapcsolatok nem úgy alakulnak ki, hogy beleülsz a jóba.

márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm, én a jelenlegi párommal úgy jöttem össze, hogy egy db radink nem volt. Egyszerűen csak jött és én mentem hozzá beszélgetni főleg baráti társaságban először és később csak úgy beültünk valahová.

Aztán amikor összejöttünk, szerelmesek lettünk egymásba akkor mentünk programozni ide-oda. Úgyhogy így is lehetséges nyugodtan.

márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

A csaladod szerval majd neked valakit, mint Bangladesben.



39F incel

márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: na persze, elvégre itt hajszálpontosan ugyanúgy mennek a dolgok, mint Délkelet-Ázsiában. A társadalom és a szokások tök ugyanolyanok.
márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nehezen barátom nehezen
márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a válasz kurz und gut: sehogy.


Fizika óra következik. Ismered Newton első törvényét? Termodinamika I. főt(t)ételét? Nem? Kár. Szóval mindkettő arról szól, hogy ha nem fektetsz be energiát, akkor a rendszer q*rvára nem fog megváltozni.


Magyarul ha nem szánsz rá időt, energiát arra, hogy ismerkedj, nem lesz párkapcsolatod. Surprise surprise.


De van kiút, második lehetőség! A TV2-n futott egy műsor, olyan embereknek, akiken lobotómiát hajtottak végre, A házasság első látásra. Esetleg próbálkozz ott.

márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes csak barátkozni, és talán valakivel többet is fogtok érezni egymás iránt.
márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem kötelező.
márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!