Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy a muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent hogy a muszlim férfinak a nő hódol be? Milyen egy muszlim férfi egy nővel szemben?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan is fogalmazzak... Egy normális ember még egy állattal is különbül viselkedik, mint a muszlimok a nőkkel.
ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem van egy muszlim ismerősöm, és mint nővel,nagyon szépeket írogat nekem.
ápr. 1. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék előítéletes lenni, de ne legyenek naiv gondolataid. Először szépeket írogat, aztán jön a valóság.
ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felesége lennél nagyon szépen elmagyarázná neked hogyan öltözködj, milyen legyen a frizurád, miért jó ha felveszed az iszlámot vagy ha tartod a ramadánt, miért beszéld meg vele az égvilágon minden dolgodat, hogy szeretné ha jóban lennél a másik feleségével, hogy ne fogd a kezét az utcán amikor sétáltok, és hogy jobb helye lesz a gyereketeknek nála a Közel-Keleten, amikor elváltok és ő hazamegy.
ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért venné el a gyerekemet, ha haza megy
ápr. 1. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert te a szemében nem vagy ember. Ezért.
ápr. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

[link]

ápr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy milyen muszlimról beszélünk. Van közöttük olyan, aki erőteljesen, hagyományosan muszlim, meg olyan, aki csak Allahban hisz, nagyon max. pár alap szabályt követ, de nem követi az elvárások, Koránban leírt tanítások, parancsolatok többségét. Van olyan muszlim ismerősöm, aki az utóbbi, kb. az egyetlen dolog, amit követ, az az, hogy nem eszik disznóhúst. Ezenkívül baromi felvilágosult, nyugati-európai értékrendszere van, elfogadó, toleráns... volt magyar barátnője, egyenrangú félként kezelte.


És akkor van a hithű bigott muszlim. Na, azt érdemes elkerülni, ha te nem tartozol abba a vallási körbe / nem akarsz oda megtérni magadtól (de azt is csak akkor érdemes, ha utánaolvasol és egyetértesz mindennel).

Ami ott a jellemző:

- a nő alá van rendelve a férfinak (nagyon max. a gyereknevelésben, otthoni dolgokban nem, kiv. anyagiak)

- a férfi határozhatja meg, hogy mit viselhet a nő, hova mehet, kikkel találkozhat

- van egy olyan nézet is, hogyha a nő nem engedelmeskedik a férfinak / nem úgy viselkedik, mint egy bigott muszlim nő, akkor az erkölcstelen, és azzal bármit lehet csinálni (mi pl., amikor kicsik voltunk, apukám munkája miatt éltünk Marokkóban nem hívőként... anyukám mesélte, hogy egyszer a fiútestvérem fenekére rácsapott, és megindultak felé az utcán kávézgató férfiak, és elég egyértelmű volt, hogy összeverték volna, ha anyukám nem elég gyorsan rohan el... de az is sajnos elég gyakori, hogyha nem burkában vagy csadorban van, akkor már k...a, és akkor azt meg lehet dugni akkor is, ha nem akarja, mert "asking for it"... és akkor is, ha nem muszlim országban élnek)

- ha gyerek van a képben, hajlamosak a gyerekkel zsarolni vagy a gyereket elrabolni, ha rosszra fordul a viszony

- az is tipikus, hogy a fiúgyerekeket elkapatják a lányokkal szemben... tehát ha akar vki gyereket tőlük, arra felkészülhet, hogy megy ezerrel a kivételezés a fiúknak (láttam olyat reptéren, hogy duty free shopból jön ki a család, kisfiú kezében ezer játék, óriáscsoki stb., kislányéban semmi)


az amúgy tény, hogy tudnak nagyon szépen, mézesmázosan udvarolni... de az is szokás náluk, mint az is, amit leírtam. Az sehol nem garancia arra, hogy a kapcsolat maga is álomszép, hogy vki tud szépeket írni.


Én olyan muszlimmal nem kezdenék, akit nem ismerek közelről más kontextusban.

ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem van egy török ismerősöm,gyereket akar tőllem,s azt akarja tanuljak törökül,nem tudom az okát,miért akarja ezeket,,28. / N
ápr. 9. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Ideje lenne mással elfoglalni magad trollkodás helyett.
ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!