Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi msnen a szem. üzeneted? : ) )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi msnen a szem. üzeneted? : ) )

Figyelt kérdés
csak kiváncsi vagyok :)
2010. okt. 26. 19:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kicsinyuszi hopp hopp,az erdőben ugrál.Egereket fogdos és fejbevágja mind.Kicsi-kicsi nyuszi-nyuszi kicsi-kicsi 2x

Leszállt egy angyal és így szólt: Hejj a jövőhéten én cigánybálba készülök.....xD

http://www.youtube.com/watch?v=R3CoXUPF3hQ&feature=related

Szép estét! :' DD

2010. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kiírva semmi, de nem is nagyon szoktam.

Én sem értem amúgy minek kell kiírni, hogy épp mi történt, meg a személyre szoló üziket. Szerintem is ilyen rajoskodás ez. Egyik ismerősöm folyton szem. üzenetben nyáladzik a pasijának. "jó volt este összebújva aludni...meg nem csak aludni" és egy elpirulós smiley. Konkrétan arra célozva, hogy juj ők nem csak aludtak ám, hanem szexeltek is. Ezt persze tudnia kell mindenkinek, az agyam eldobom. 5 éve van barátom, de én még 1x sem írtam ki hogy "hű de jót dugtunk az este". :D

2010. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
nekem: Gyorsüzenet megosztása
2010. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szeretlek <3 łł GYK : Milyen érzés óvszerban lenni? - Mint zokniban lábat mosni...
2010. okt. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!