Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesztoszteron pótlás megérné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesztoszteron pótlás megérné szerintetek? 30F

Figyelt kérdés
Alacsony a tesztoszteron szintem, nincs nemi vágyam és merevedésem. Emiatt nem is voltam nővel, nem csajoztam sosem, hiszem nem volt ami hajtson. Eddig nem tudtam hogy ez okozza. Ha kapnék hormonpótlást, valószínűleg beindulna nálam is a szex iránti vágyakozás. A kérdés hogy megéri-e ha eddig meg voltam enélkül is. Nem tartom esélyesnek, hogy ilyen kinézettel, alacsony keresettel, nulla tapasztalattal kellenék egy nőnek (eddig se foglalkoztak velem, de nem érdekelt). Lehet hogy rosszabb lenne ha elkezdenék vágyakozni a nők iránt, de nem lenne sikerem. Ti mit tennétek a helyemben? Van itt olyan férfi, aki sikertelen a nőknél és inkább lemondana a nemi vágyról?
ápr. 9. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem el, hogy a semmiből kevesebb a tesztoszteron szint. Mivelhogy nincs sikered a nőknél alakult ez ki. Te tudod. Én 30 évesen csajoznék.
ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

NEEEEM!

30 évesen fogyjál le, még van akkora életerő a szervezetedben, hogy talpra álljon.

Elkezdesz külsőleges hormonpótlást, még jobban hazacágod a hipotalamuszt/hipofízist, 50 éves korodra már 5x meggondolod, le menj-e a boltba.

Ahogy egy endokrinológus fogalmazott: még nem tart ott a tudomány.


Vagyis tömik gyógyszerekkel az embereket, az meg, hogy mikor halsz meg, nekik tökmindegy.

ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 denumer ***** válasza:
23%
Ha jól elvagy így és nem hiányzik egy társ melléd, akkor szerintem fölösleges. Ha szeretnél magad mellé valakit akkor megéri kipróbálni. Az én véleményem, hogy a szex a legjobb érzés, amit az ember átélhet.
ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva, sőt magas, atletikus alkat vagyok, nem ez okozza az alacsony tesztoszteron szintet. A heréim nem működnek megfelelően, nem állítanak elő elegendő tesztoszteront.
ápr. 9. 09:58
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak volt nagyon alacsony tesztoszteron-szintje, és emiatt a libidója is 0 volt.


Amióta kivizsgálták és felírták neki, azóta nemcsak megnőtt a libidója, de sok más területen is sokkal jobban lett. Nagyon sok dolgot befolyásol a tesztoszteron a férfi szervezetében, nem csak a nemi dolgokat.

Szóval mindenképp megérné. Csajozás szempontjából nem fog csodát művelni, azt neked kell elérned.


Viszont arra légy felkészülve, hogy olyan lehetsz tőle eleinte, mint egy pubertás-korú tini.

ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt endokrinológián mondták, hogy kevés a tesztoszteronod?
ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, vizsgálat alapján kevés, 11 nmol/L körüli.


"Viszont arra légy felkészülve, hogy olyan lehetsz tőle eleinte, mint egy pubertás-korú tini."


Most is olyan vagyok, olyan értelemben hogy arcra úgy nézek ki. 18 évesnek szoktak tippelni..

ápr. 9. 10:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, igen. Fiam 14 volt, mikor megállapították neki a kissé alacsony tesztoszteronszintet. Kapott hormont. Megnőtt tőle, elkezdett mutálni, szőrösödni, tele lett pattanásokkal.

Lehet, hogy nálad is így hatna, bár te ezeken már nyilván túlvagy.

ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mármint viselkedésre. Megbolondul egy kicsit a hormon-háztartásod, és ugye akkor szokott ez megtörténni, amikor serdül egy tini.


Párom például olyan volt néha, mint egy terhes tinifiú, aki még menopauzája is van :D (neki baromi alacsony volt, onnan lett feltornázva, tehát nem csoda)


Hangulatingadozás, hőhullámok, hormonális éhség, ilyenek.


Biztos szóltak, de azért szólok én is: ne felejtsd el szedni az antiösztrogént. A sok "extra" tesztoszteron a testedben átalakul ösztrogénné, amire ugye neked nincs szükséged ekkora mennyiségben.

ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!