Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbségű párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségű párkapcsolatoknál miért vádolják az idősebb felet azzal, hogy biztos hogy csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Valaki ezt írta:


"Egy 45 éves szemében egy 20 éves mentálisan még gyerek, a szexen kívül mi mást akarna tőle…"


Ez csak ennek a vélemény írójának a hozzállása tehát hogy az ő szemében egy 20 éves mentálisan gyerek, és hogy ő csak szexet akarna tőle, vagy ez általánosan igaz?


ápr. 11. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

mert nagy átlagban így van

de nem mindig

ahhoz pedig senkinek semmi köze, hogy két felnőtt milyen kapcsolatba lép egymással

ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igaz. 25 évvel több tapasztalat, egy generációval előrébb jár a másiknál, milyen kapcsolódási pontjaik lehetnek? Mibe szeretne bele egy 20 évesben a testén és a megvezethetőségén kívül?
ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

"Mibe szeretne bele egy 20 évesben a testén és a megvezethetőségén kívül?"

egy átlagos 45 éves egy átlagos 20 évesben semmibe.

de nem minden 45 éves átlagos, és nem minden 20 éves átlagos.

ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha annyira lelki kapcsolatokat keresne miért nem a sajá korosztályában keres akkor.
ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem is szexre tartja kizárólag akkor is benne van jó adag manipuláció, megvezeti a másikat.
ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért mert egy 40 éves 20 év múlva már öreg lesz, addig egy 20 éves pont annyi lesz, mint amikor megismerkedtek? Szerinted ez így működne? Eljutnának egyáltalán odáig, hogy 20 éve együtt vannak? Nyilván nem. Hacsak nincsen az egyik félnek nagyon erős komplexusa, nem lesz ez több egy szexkapcsolatnál. Én is simán kavargatnák egy nekem tetsző 40-50 éves nővel, de több ebből nem lenne és nem véletlenül vagy azért mert nekem csak a szex kell. Hanem mert nem működik, úgy hogy én 24 éves férfi vagyok csak.
ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

40-20 még nem probléma.


De 30-50 és 40-60 már jócskán sok

ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 4


hát igen ez igaz lehet, bár ez egyre inkább kortól független hogy érdekkapcsolatok alakulnak és nem érzelmeket keresnek, pl. itt is sokan írják fiatal 20-as nők is hogy először azt nézi keres e eleget a férfi, és kizárólag utána nézi, hogy akkor emberileg milyen vagy bármi érzelmi dolog.

ápr. 11. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
#8 élni kéne, nem pedig folyton a gyk-n lógni.
ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Mert abból a sztereotípiából indulnak ki, hogy aki idősebb, az okosabb, öregesebb, aki meg fiatal, az buta, virgonc.

Átlagban elhiszem, hogy így van, de nem minden esetben.


Vannak ugyanis olyan idősebb emberek, akik külsőre-belsőre fiatalosabbak mint a korosztályuk, és olyan fiatalok, akiknek jóval érettebb a gondolkodásuk, mint a korosztályuknak. Így pedig megtalálják egymást.

Nem hiába mondják, hogy szerelemben nem számít a kor. A szerelem sosem racionálisan alapon jön létre, nem (mindig) abba leszel szerelmes, aki logikus választás.

ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!