Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha találkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha találkoznátok egy ilyesmi fiatalemberrel, mit feltételeznétek róla első benyomás alapján?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 11. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Egy sikertelen srác és az is marad.
Egy átlag polgár lesz belőle.
Befolyásos ember lesz.
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Jó, akkor a nők is képzeljék magukat az 1933-as társadalmi viszonyok és közgondolkodás közé, beleértve az illegális kommunista mozgalmat is, amelynek Kádár a tagja volt.


A kérdésednek legföljebb úgy lenne értelme, hogy egy, az illegális kommunista mozgalomban rész vevő munkásfiatalról mit tételeznének fel.

ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Tudtam, hogy valaki el fogja spoilerezni a kérdésemet, de nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar. Na, ezt nevezem én rosszindulatnak. Talán jobban jártam volna ha az "emberek" kategóriába rakom be, de most már mindegy.

ápr. 11. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy Sean Penn van a képen :D
ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, ez egy "börtönfénykép", azaz a rendőrségi nyilvántartásba készülő fénykép! Ezt a vak is látja!

Mit tételezne föl egy nő arról, akiről ilyen fénykép készült? Ha semmit se tud róla, akkor abból indul ki, hogy nyilván bűncselekményt követett el. Vagyis szóba sem jöhetne nála.


De egy másik történelmi korban sokan a börtönből kerültek magas pozícióba. Hitler is volt 9 hónapig börtönben (a müncheni sörpuccs miatt), Rákosi Mátyás 10 évet kapott. Sok illegális kommunista megjárta Horthy börtöneit, majd utána Rákosi börtöneit is. Marosán Györgyöt halálra is ítélték Rákosi alatt. Utána mégis lett még belőle államminiszter és a Budapesti Pártbizottság titkára (Kádár alatt). Amikor félreállították, ill. kilépett a pártból, azt is azért tette, mert túl liberálisnak, nem eléggé kommunistának érezte Kádár rendszerét.


Ezt egy mai fiatal úgyse érti, képtelen azt a kort és annak szereplőit megérteni.

ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre semmit. Mit kéne feltételezni egy szőke fiatalemberről? Nem külső alapján lesz senkiből vagy nagy ember vagy senki.
ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi benyomás.
ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2: rosszindulatnak azt, hogy valaki, aki szokott olvasni a témában, ellőtte a harmatos poénodat???? Még véletlenül se a te hibád, hogy vakok között félszemű a királyt akartál játszani. Pffff... szánalmas.
ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Nem poén a kérdés, hanem komoly.

Idővel fel lett volna fedve, hogy kit rejt a fotó, aztán a történelmi ismeretek fényében újra lehetett volna gondolni a kérdést/válaszokat.

Így lett volna érdekes számomra a topik, hogy "előtte", "utána" mit gondolnak, hogy változik a szavazat aránya stb.


Az volt a rosszindulat, hogy az #1-es spoileres válasza fényében ezt már nem tudtam kivitelezni, pedig ő is sejthette, hogy szándékosan nem fedtem fel, ki van a képen.

ápr. 11. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
8-as ne legyél már ilyen sötét, amint kinyitom a képet, ott olvasható, hogy Kádár van rajta. Nem beszélve arról, hogy aki egy kicsit is tájékozott, kép alapján amúgy is felismeri.
ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Idővel fel lett volna fedve, hogy kit rejt a fotó, aztán a történelmi ismeretek fényében újra lehetett volna gondolni a kérdést/válaszokat."

Nem volt az 1-es válasz azért egy akkora spoiler... Egyrészt szerepel a kép címében, hogy Kádár János letartóztatási fotója.

Másrészt közepes történelmi ismeretekkel azért Kádár János felismerhető. Legközelebb válassz valaki kevésbé ismert volt illegális kommunistát. :))


Egyébként pusztán kép alapján azt gondolom, hogy egy letartóztatási fotó, amitől nem lehet elvonatkoztatni. És ezeken nyilván senkit sem mutat a legjobb színben. Értelemszerűen bűnözőfeje van rajta. Számomra küllemre átlagos, nekem nem kifejezetten jön be arcra, mint férfi, de vannak bőven rondábbak is.

ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!