Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti is anyának és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti is anyának és apának szólítjátok egymást?

Figyelt kérdés
Múltkor olvastam egy kommentet, amiben azt írta egy illető, hogy nem jó, ha egy házaspár anyának és apának szólítja egymást, mert az olyan, mintha már csak anya-apa lennének, és nem férfi és nő.
ápr. 11. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én szerintem ettől szörnyűbb becézés nem igazán van....
ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Csak a gyereknek mondom hogy apu itt, apu ott. Egymást a nevünkön szólítjuk.

Van egy sejtésem melyik kérdésre gondolsz, ott nagyon sokan írták hogy nem jó anyának meg apának szólítani egymást. Akkor tényleg elvész a személy.

ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is elég beteg gondolkodás.
ápr. 11. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem szólítottuk így egymást. Nálunk az innivaló sem iszi, stb. Sokan ezt furcsállják.
ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem
ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem és soha nem is jutott eszembe/nem jött a nyelvemre. Szóval nem tudatosan kerülöm (mert írnak róla sok helyen, hogy ez milyen gáz a kapcsolatra nézve), hanem eleve nem is jött. Hallani szoktam másoktól, ez olyan, mintha olyankor a gyerek nevében szólnánk a másikhoz. Vagy nem tudom, másképp nehéz megindokolni az okát/eredetét.
ápr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Én se értem. Az oké, hogy gyerek előtt mondom, hogy pl megjött apa, de amikor konkrétan megszólítom páromat, akkor pl. cica, baba vagy husi.
ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem és nekem is nagyon riasztó, mikor anyázzák-apázzák egymást a házasfelek.
ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!