Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az probléma hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az probléma hogy nem szoktam erőltetni a szexet a kapcsolataim elején?

Figyelt kérdés

Így nem tudom mennyit szoktam várni vele de eltelik azért elég sok idő 🤷


28/f


ápr. 11. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem probléma. Akkor kell csinálni, amikor úgy érzitek mindketten.
ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pozitívum.
ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szexet soha nem kell erőltetni. Nem is értem, hogy jutott eszedbe,. hogy kéne.
ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát mert ugye vannak nők akik egy idő után lelépnek ha nem történik semmi akció
ápr. 12. 00:18
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Azok menjenek is. Furcsa, de sokszor hallom, hogy jobb minél hamarabb megtudni, hogy passzolunk e valakivel az ágyban. Ugyanekkor egy olcsó lotyó vagyok, ha hamar lefekszem valakivel.
ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hát mert ugye vannak nők akik egy idő után lelépnek ha nem történik semmi akció"


AKkor legyen szex, amikor mindkét fél akarja. EZt azért csak észreveszi egymáson az ismetrkedő pár :)

ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

" hogy jobb minél hamarabb megtudni, hogy passzolunk e valakivel az ágyban. "


AZ egyéb módon való passzolást is jó minél hamarabb megtudni.

A dugó Janik jönnen csak azzal, hogy a szexszel kell kezdeni. Miért is?

Olcsó lotyó meg az, aki mással fekszik le, és nem velük.

ápr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki mindenkivel lefekszik akkor olcsó lotyó marad függetlenül attól hogy ezt veled is tette vagy sem
ápr. 12. 01:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, határozottan pozitívum szerintem.
ápr. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Ez a várjunk a szexel jó sokáig, meg húzzuk minél tovább, mert még megkell ismernünk egymást egy baromság. Ha 2 embernek magas a a szexuális libidója és annyira kívánják egymást miért ne történhetne meg? Nem ettől lesz a lány k*rva hidd el! És nem is attól lesz mélyebb a kapcsolatotok, hogy a szexet kizárjátok az ismerkedés alatt, hisz az hozzátartozik 2 ember kapcsolathoz! Mi van ha 2 ember egyáltalán nem passzol szexuálisan? Szerintem az ilyen jobb ha a legelején kiderül.
ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!