Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az elmagányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az elmagányosodás hazánkban és miért nem próbálnak tenni ez ellen az emberek, ha sokan szenvednek tőle?

Figyelt kérdés
Itt is rengeteg kérdést olvashatunk, amelyben a kérdezők a magányukról írnak és arról mennyire nehezen viselik ezt. Viszont hallani sem akarnak róla, hogy pl. itt vagy egyéb helyen ismerkedjenek. Plusz le is nézik sokan az ellenkező nemet és a kisujjukat se mozdítják meg, hogy tegyenek bármit is.

ápr. 12. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

En probaltam neten nem vagyok fontos senkinek. Neha irnak neha nem,naztan nem találkozunk, ha találkozunk is a kövi találkozó se fontos.


Amugy munka miattvrá se érek szinte csak hétvégén.

ápr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Sokkal könnyebb picsogni meg sírni mint egy fürdős qrva.


Régebben én is csak sajnáltattam magam és semmi más nem foglalkoztatott mint, hogy jajj nyomorék vagyok, nem lesz senkim, brühü.

Kár, hogy évekbe telt de eljutottam arra a szintre, hogy nincs szükségem senkire mert egyedül is lehet boldog az ember, soha nem egy másik valaki hozza ezt el. Akinek meg igen, az rábszik mikor ende van és ott fog csúszni a porban.

ápr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk én nem írok ki kérdést a magányomról és nem sajnáltatom magam, de én is próbáltam és próbálkozok itt is, de elhalnak a beszélgetések. Leginkább csak én próbálom fenntartani a beszélgetést, mert a másik nem nagyon csinál semmit, pedig állítólag ők is magányosak és nem ír nekik senki.😀
ápr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Akit én a páromnak véltem, kiderült, hogy SOKKAL ÖNZŐBB(!) mint elsőre feltűnt. (Ezt el tudja ismerni félig-meddig.)


"Védelmet" ígért, amit persze nem teljesen gondolt komolyan. Nem túl acélerős jellem. Erősebb megalkuvásra próbál rávenni.


Jó, hogy nem vár el még nagyobb önfeláldozást tőlem, mint eddig.


A mai világban viszonylag ritkán létezik egyenrangú párkapcsolat. Talán a fiatalabbak, vagy a több szempontból szerencsésebb háttérből származók járnak inkább nagyobb sikerrel.

ápr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Sokan sajnos fedélzeti problémásak ebben az országban, nem kezeltetik magukat. Sokan kapcsolatból kapcsolatba, barátságból barátságba csapódnak, nem gyászolják meg, ha valaminek vége, hanem egyből jön a következő partner. Nincs problémmnmmfliktusegoldó képessége az embereknek, se stressztűrő képességük, de a biológia működik...

Nem feltétlen a pénz, a munka, a politika hibás ezért, hanem maga az egyed.

ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Akik magányosak és zavarja őket, azok legnagyobb baja, hogy ők se tesznek ellene semmit. Ki kell mozdulni.
ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
5-össel egyetértek. Az emberek többsége, amint probléma merül fel egy kapcsolatban, inkább továbblépnek. Úgy is jön másik. Na meg az ideálkergetés is okozója ennek szerintem.
ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Sokakból kiveszett az empátia, a külsőségeket nézik csak. Hány feltett kérdést olvasni ezzel kapcsolatban, amikben ezekről kérdeznek: Ha alacsony, kopasz, kocsi nélküli, albérletben élő, stb. ember vagyok, akkor egyedül maradok?
ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!