Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezen a szégyenlősségen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezen a szégyenlősségen változtatni?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy nem áll szándékomban mindenképp változtatni rajta, akkor is szeretni fogom, ha ilyen marad, csupán azt szeretném, hogy felszabadultabb legyen mellettem.

Közel két éve vagyunk együtt, de még alig láttam meztelenül, és akkor is csak 1-2 másodpercre, mielőtt gyorsan eltakarta magát. Nyáron például meztelenül alszunk egy vékony takaró alatt összebújva, reggel pedig sietősen öltözik, azt is csak szigorúan a takaró alatt. Ami a legfurább számomra, hogy volt olyan, hogy nyáron otthon dolgoztak valamit az udvaron egy haverjával félmeztelenül, és mikor megérkeztem akkor gyorsan felkapott egy pólót. Miaz, hogy férfi haver előtt bátran félmeztelenre vetkőzik, előttem pedig még azt sem?? -ez a tavaly nyáron történt, akkor is már több mint fél éve együtt voltunk. 33 éves vékony szálkás férfi, jó alakja van, hozzá képest én egy tehén vagyok, mégsem vagyok ennyire szemérmes.



ápr. 13. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Kétszer voltunk strandon eddig, ott legalább rendsen úszó/rövidnadrágban volt, de ha csak ketten vagyunk itthon akkor még a pólóját sem veszi le 40 fokban.
ápr. 13. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nincsenek rajta sebhelyek?
ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek változtatnál? Ez nagyon izgalmas játék tőle. Milyen unalmas lenne már,hogy levetkőzik. Bárcsak velem játszaná ezt a barátom.
ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehet szőrös a mellkasa? Az szokta frusztrálni a pasikat az en tapasztaltom szerint. Ki is szokták szedegetni.
ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ő nem elégedett magával.
ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!