Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lány nektek a szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány nektek a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

És miért?

Csak kíváncsiságból:)


1. [link]


2. [link]


2010. okt. 27. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
fekete hajú
2010. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyik sem, és hogy miért, azt nem írom le mert nem szeretnék rasszista kijelentést tenni :)
2010. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

a 2. és csak :P nem tudom miért,első benyomás.

amúgy lány vagyok

2010. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én merek. Eggyik se mert japó, kínaiak.

Már most tele van velük az ország. Ők a sárgák, másik oldalon meg jönnek a rézbőrűek, magyarok meg sehol nem leszünk 20 év múlva.....

2010. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az első lány kínai, a második pedig koreai. Koreában ők híres és elismert énekesek + színészek. Szerintem többet elértek már az életben mint például te kedves rasszista válaszoló. Nem igaz, hogy az ilyen típusú válaszokat nem lehet megúszni. Nem is értem miről beszélsz, nem itt laknak, bár én annak még örülnék is.

A lényeg az, hogy nemár, hogy azért legyen neked ellenszenves valaki, mert ázsiai. Nem hiszem, hogy ismersz ázsiaiakat, különben nem gondolnád így.

2010. okt. 27. 13:40
 6/21 anonim válasza:
És akkor mivan? Magyarországon attól még egy unnamed ferdeszemű.
2010. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A fekete hajú. Azért, mert ő legalább természetes!
2010. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát nem éppen. Én például nagyon szeretem őket, és, ha nem is ezen az oldalon, Magyarországon biztos találsz még olyan embereket, akik ismerik őket.

De válaszolhatnál arra is, hogy ismersz-e ázsiaiakat, mert én például igen, és sokkal jobb tapasztalataim vannak velük, mint egy-két magyarral.

2010. okt. 27. 13:47
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt a 13:42-esnek írtam.
2010. okt. 27. 13:47
 10/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem, a 2. fekete hajú lány tetszik jobban, mert Ő szerintem, csinosabb. F.
2010. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!