Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta hogy szeretne hármasozni egy másik pasival. Nem tudom hogyan reagáljak erre, miért akarja ezt?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves par vagyunk, nem tudom mit kezdjek ezzel az infoval
ápr. 18. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem kötődik kizárólagosan hozzád, kalandozni akar.

De miért nem kérdezed meg őt?

Akarod a hármast vagy nem?

ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem csoda, hogy itt tart a világ.
ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

"Egy huszonéves par vagyunk" Gondolod te. Valójában nem vagytok pár. Lehet ilyen kapcsolatban éldegélni, ha vannak olyan igényeid, talán egyszer bevesz egy csajt is maga mellé, hogy kvittek legyetek. De egy ilyen nőbe nagyon nem invesztálnék se érzelmet, se anyagiakat.

Ha belegondolsz, egy másik férfi péniszére vágyik. Nekem ez visszataszító lenne.

ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem szerelmes beléd, de elhagyni se akar, vágyik más 🌳szára is. Én kivágnám mint a sz.art.


De jó itt ilyet olvasni mint te, aki nem arra vágyik hogy előtte dugják a barátnőjét, hanem normális gondolkodású vagy. Kár hogy ő nem.

ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak mondd meg neki, hogy te mit szeretnél, és mit nem, ennyi.
ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát megunt téged, de biztos pont vagy számára. Szeretné megenni a sütit és meg is tartani, nagyravágyó. Kérdés, hogy te egyetértesz-e vele,

akarsz-e más nőkkel lefeküdni.

ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szólj egy haverodnak hogy nyársalja fel aztán mikor jo kis nemibeteg lesz meg dpbd ki.
ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És a másik pasi az konkrét valaki vagy random? Azért az sem mindegy, hogy mivel fiatal ki akar próbálni valamit amit eddig soha nem tudott vagy konkrétan annyira oda van valakiért, hogy le akar vele feküdni.

Na meg ugye neked kéne nyitott szemmel járni, az is lehet, hogy tényleg csak te hiszed, hogy egy pár vagytok... Elvileg esetleg igen, de már érlelödik a szakítás.

ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy egy hetero férfinak mi a jó abban, ha látja ahogy a nőjében egy másik farok ficánkol. Talán a bnődnek is jó lenne ezen elgondolkodni. Tudom, hogy a nők kevésbé gátlásos részében van egy hajlam a női gyengédségre, sőt van ,aki heteroként megkívánja más nő testét, de ez a férfiaknál nem így működik.
ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!