Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevetve lek**zott a baratai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevetve lek**zott a baratai tarsasagaban, mikor szenvedtem miatta. Nem tudok tulleni ezen, erzekeny vagyok vagy ertheto hogy nem megy?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan eset, hogy a barataival volt felhivott telefonon kinevetett engem, kigunyolt, es lekvazott, es hallottam hogy a baratai sugjak neki mit mondjon nekem, mikkel alazzon..

En nagyon akartam ezt a fiut..

Es nem tudok tulleni ezen, hogy igy viselkedett velem.

Nem tudom erzekeny vagyok e ,vagy ertheto hogy nem tudom magam osszeszedni miatta..

De mar mashogy latom ot, mint elotte.


ápr. 19. 21:49
A kérdező szavazást indított:
Ertheto hogy igy vagyok
Erzekeny vagyok, tulreagalom
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te valami nagyon súlyos kötődési zavarban szenvedsz, a srác és a haverjai meg nem normálisak. Kérj segítséget, se azonnal.
ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Tini kategória. Egyébként gratula a barátodhoz, szuper választás volt. Lakótelep, pingpong asztal, ropog a szotyi héj a talpad alatt. Ugye?
ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyen elotte velem, ezutan az eset utan mar nem beszeltunk.

De az igaz, hogy nagyon kotodtem hozza.

Lehet felfogok keresni egy pszichológust mert nem tudok ezen tulleni.

ápr. 19. 21:54
 4/18 A kérdező kommentje:

2. Figyelj nem tini kategoria, felnott emberek vagyunk attol mert o ilyen gyerekesen viselkedett nem fogom a tini kategoriaba irni.

Nem fogok tobb rosszindulatu kommentre reagalni, en nem ezert irtam ki a kerdest.

ápr. 19. 21:56
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
😂😂😂 Ügyes! Egy ultra agyhalott telepu gyerek miatt hagyj ott vagyonokat egy pszichológusnál. Tényleg döglődik ez a világ. Agyhalott, selejtes, értéktelen, életképtelen, tiszteletlen pasikra buknak a nők. Most vagy a nők is ilyenek, vagy tényleg közel a vég!
ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
#5 csak simán a kiszemelt emberért mindent elnéznek és lenyelnek, aztán mikor felszáll a rózsaszín köd, akkor megismerik a valódi énjüket.
ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
4. Már minősítetted magad. Értelmes nő szóba sem állna ilyen gagyi pasival. Felnőtt? Nem vagy tisztában a szó jelentésével. A csávód viselkedése nem gyerekes, hanem paraszt. Sok boldogságot hozzá, a gyk népe majd ad sok jótanácsot hogyan hódítsd vissza. Minimum naponta 3 szex.
ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
7-nél a pont. Ez egy primitív nulla faszi nem több, nem is értelek, hogy ennyire a szívedre vetted..
ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
#5 ezek szerint az inceleknek is van esélyük becsajozni
ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet mond a nőjének, az nem szereti a nőjét.

Sajnos ez van.

ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!