Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy lány szexel fizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamureg kérdése:

Gáz ha egy lány szexel fizet egy lakásért ? Ti fizetnétek így ?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 08:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
39 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 Paul Atreides ***** válasza:
87%
Szerintem alapvetően az. Ugyan az, mintha örömlány lenne. Persze sok kanos fogja majd itt leírni, hogy egyáltalán nem az stb.. esetleg még ajánlat is jön, de alapvetően prostinak a legtöbb ember nem szívesen menne el.
ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
71%
Nő vagyok. Nem fizetnék így, de nem ítélem el azt se, aki ezt csinálja. Csak nehogy átejtés legyen a vége.
ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
58%
A lakhatásomat nem tenném ettől függővé, viszont simán anyagi támogatásért szoktam ilyet csinálni. Kvázi abból fizetem az albit is, de nem fekszek le a főbérlőmmel.
ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Most az igen/nem melyik kérdésre vonatkozik ???? Hogy gáz -e szexelni lakhatásért vagy hogy mi tennénk-e hasonlóképpen?
ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
#3 Egy vagy több alkalomból?
ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
42%

Hát egy prosti. Bár eléggé lezülött a társadalom, hogy már kevésbé lássák hogy erkölcsileg milyen undorító ez. De legalább a kanos fasziknak van játékszerük, a nőknek meg nem kell dolgozni. Ha nekik jó, felőlem.. de az én ismerettségi körömben nem tartok meg ilyen embereket.

Azt becsülöm aki a nehéz helyzetben feltalálja magát, akármit hoz az élet, anélkül hogy idegen fasziknak oda adja a testét, annyira értéktelen. Szégyenteljes szerintem.

ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
10%

Az de egy magyar nő képes megmagyarázni, hogy nem az.


Nevetséges..

ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
54%

Sok ilyen kis ribi van ebben az országban. Egyetemisták is..



Nagy többségben a nők puncival akarnak érvényesülni és elérni dolgokat mert így könnyebb.


Majd jön tagadás. Nem, ez nem így van. Nem minden nő ilyen.

ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%

Oké, de ha egy csinos lány jelentené be, hogy "oké, lakhatsz ebben a lakásban, de cserébe havonta le kell feküdnöd velem", akkor arra egy halom pasi ugrana. Az nem "ribiskedés"?


(Amúgy szerintem nem az. Ha mindkét fél elégedett a megállapodással, és nem ejtik át a másikat, akkor szerintem teljesen oké)

ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek, gáz.


Ez ks a gerinctelen kategória, amikor valaki dolgozni nem képes. :)


24/N

ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!