Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudnátok a barátnőtökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátok a barátnőtökre ha őszintén elmondaná ha valami nem tetszik? Vagy lányok a ti barátotok is haragszik azért ha valamire azt mondjátok bocsi ez nem tetszik rajtad?

Figyelt kérdés

A páromnak több tetoválása is van, mindegyiket nagyon szeretem de van 1 ami nem tetszik, az volt az első tetoválása amit egy random osztálytársa rajzolt de hát nem szép, és a mellkasán van.


Nem akartam megbántani neki is mondtam, csak elmondtam neki, hogy egy normális tetováló biztos ajánlott volna valami jobb megoldást mert még a vonalak se egyenesek nagyon nem jó.


Ő azóta is haragszik rám, mert hogy akkor én őt nem is szeretem meg, hogy mi az, hogy nekem nem tetszik.


Jobb lett volna nem elmondani? De ugy vagyok vele ha ennyi apróság miatt megsértődik mert őszinte vagyok akkor mi lesz később.



ápr. 23. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Egy random osztálytárs random rajzát senki nem varratja magára. Olyat szídni pedig, aminek a másik számára érzelmi értéke van szemétség.

Az se mindegy, hogy kérte a véleményed, vagy csak benyögted, mert szerinted ronda és ki kéne javíttatnia.

A szavak és a stílus se mindegy, amit használtál.

A nagy halált is sokallom, amit ő előad, de, el tudom képzelni, hogy bőven lehetett bántó a dolog a számára.

ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Elképzelhető, hogy bántó voltál, sok mindentől függ, #1-es leírta a lényeget.

Viszont bármilyen helyzetben került is elő a téma, ha neki az a meggyőződése, hogy kivétel nélkül minden külső dolognak tetszenie kell neked rajta, mert különben nem is szereted, akkor éretlen a gondolkodása egy felnőtt párkapcsolathoz.

ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Magára varratta mert az az osztálytársa ilyen rajzolgatós típus volt, és "szépen" is rajzolt ezért őt kérte meg.


Azt mondtam el neki amit leírtam de akkor lehet ez számára tényleg sértő volt, persze bocsánatot kértem tőle.


De úgy voltam vele ha én nem sértődnék meg ilyen dolgon ő se fog de ez nem így lett.


Remélem azért megbékél és legközelebb én is jobban tudok figyelni ezekre.

ápr. 23. 13:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam megharagudni ha valaki normális módon fejti ki mi zavarja.
ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#3 Úgy látom, van hová fejlődni érzelmi téren (de mindenképp pozitív, hogy igyekszel).

Először is, nem mindegy, milyen helyzetben kerül elő. Például kérdezte róla a véleményedet? Vagy csak úgy benyögted, mert miért ne? Nagyon más a kettő.

Másrészt ez egy olyan dolog, mely bár az ő döntése volt, de észszerű keretek között nem igazán lehet rajta változtatni, szóval a negatív kritikával kábé semmire sem mész. Ha nem tetszik, két lehetőséged van: vagy megpróbálod valahogy elfogadni, vagy keresel valaki mást.

Harmadrészt, egészen alapvető dolog az életben, hogy az emberek különböznek egymástól, így az is, hogy kinél mi számít érzékeny pontnak. Az, hogy te valamin nem fogsz megsértődni, attól még a másik lehet, hogy meg fog. Amíg nem ismerted meg eléggé a másikat ahhoz, hogy tudd, mik nála az érzékeny dolgok, addig se magadból indulj ki, hanem abból, hogy az átlag számára mi szokott annak számítani (persze ilyenkor benne van a pakliban, hogy véletlen valamivel rálépsz a tyúkszemére, ilyenkor elnézést kérsz és sajnálod, hisz nem tudhattad).

ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ő azóta is haragszik rám, mert hogy akkor én őt nem is szeretem meg, hogy mi az, hogy nekem nem tetszik."


Én szerintem önbizalomhiányos a pasid és túlérzékeny miatta!


Persze ha nem kérdezte a véleményed a tetkóról akkor valahol érthető, hogy kiborult.

ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

minden ami zavar bennünket a másikban, azt nem fogadjuk el benne és ha meg is mondod neki, azzal nem éppen vagy tapintatos, főleg, ha ezen nem tud mit tenni, és nem akarja átjavitani a kedvedért.

a másik ami lényeges, hogy őt ez megbántotta, tehát valamilyen szinten elismeri, hogy nem egy pikásszó rajzolta, szóval ha emiatt játsza a sértődöst részben igaza van, hogy nem fogadod el, másik pedig ha tényleg szeretünk valakit akkor nem kritizáljuk semmijét az égvilágon

ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Jesszus hány éves a barátod, 5? Ez az őszinte véleményed, kész, ne vegye már személyes sértésnek. Fuh de nem lenne türelmem ilyen sértődékeny gyerekes pasihoz.
ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Kérdezte a véleményed vagy csak közléskényszered volt? A stílus se mindegy.

Tehát mondjuk beszélgettek, hogy "jajj a suliban a pisti milyen jóarc volt, ő rajzolta az első tetkómat, tetszik?", mire te, hogy "hát sanya, nekem ez nem igazán". Vagy vacsoráztok, belőled meg kirobban, hogy "b+ sanya, de ronda az a szar, hogy lehettél ilyen hülye?".

Nyilván ez túlzás, de érted a lényeget.

ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Véleményem tényleg nem kérdezte, csak pont a tetoválásairól és a tetkókról volt szó, és ugye végig beszéltük a tetoválásait mi miért van meg a jelentésük ha épp volt, és felhozta, hogy majd ahoz a tetoválóhoz akar egyszer elvinni aki azt a tetoválást csinálta ami a mellkasán volt (mivel majd én is akarok a későbbiekben) de ezt régebben is mondta már de már akkor is vissza utasítottam, hogy oda nem szeretnék több okból is, és most hoztam fel neki csak, hogy nem tetszik az a bizonyos tetoválása és szerintem tényleg egy jó tetováló megfogja mondani, hogy azzal a tetkóval bajok vannak és mond rá valami megoldást amivel jobban is kinézhetne ha már egy 18 éves osztálytárs rajzolta.


Én 21 vagyok a barátom 25

ápr. 23. 14:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!