Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változtatnál magadon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változtatnál magadon, hogy sikeresebb legyél a párkeresésben?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

- pár kg fogyás, csinos ruhák

- pszichológus a szociális fobiam és a kotodesi zavarok leküzdésére

ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Paul Atreides ***** válasza:
Szeretnék sokkal jobb lelki állapotot, bár nem hiszem, hogy egy valaha is meg fog valósulni.
ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
El kellene hinnem, hogy értékes vagyok most is úgy ahogy vagyok. Nem kellene szégyellnem magam a sikereimért. Mindig azt érzem egy kapcsolatban, hogy a másik túl jó hozzám és előbb-utóbb úgyis rájön, hogy nem jó ember mellett van és lelép.
ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmin, akinek jó vagyok így jó vagyok, akinek nem annak nem. Talán annyit, hogy több önbizalmam lehetne.
ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha tehetném: restart, teljesen más felmenőktől megfoganni. Hulladék génállomány helyett valami normálisabbal világra jönni. Hogy legalább ronda semmiképp ne legyek (főleg az arcom/fejem), mert nőként ez teljesen ellehetetlenít. Persze a többi nyomiságtól is boldogan megválnék, de ez a legfontosabb.
ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sok pénz és hatalmi pozícióba kerülni mert a legtöbb nőnek úgyis csak ez számít.
ápr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmin nem változtattam. Azt akartam, hogy úgy szeressen valaki ahogy vagyok. Évekkel később már házasként ugyan sokat változott a külsőm, ( sokat fogytam) de ezt az egészségem miatt kellett vállalnom.
ápr. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hülye vicceim vannak.

😒

Hamar kiakadok és szóvá is teszem ha pl nem válaszol nekem. (Nem percekről van szó hanem pl ha egy órát kell várjak)

🤨

Tudom hogy ilyen vagyok de nem akarok változni

ápr. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Inkább azt írom, mit változtattam.

Megpróbáltam átgondolni, mit teszek rosszul.

Elkezdtem eljárogatni zenés pubba, koncertekre. Felvettem a fonalat gyerekkori barátokkal, néha velük is kimozdultam, amit korábban nem tettem meg kényelemből.

Próbáltam fogyni is, de az nem nagyon sikerült. Ahogy a sportolás sem. (105kg, 185cm)

Gyakrabban jártam fodrászhoz, elkezdtem fiatalosabban öltözni.

Odafigyeltem, hogy ne járjak lehajtott fejjel, púposan. Ez sajnos rossz szokásom volt.

Elkezdtem regisztrálni fizetős társkeresőkre. Ez csak hellyel-közzel hozott eredményt, a páromat nem ott ismertem meg.

46F

ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lennék vak!
ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!