Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre érdemes ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre érdemes ismerkedési szándékkal eljárni?

Figyelt kérdés
30 évet nagy sebességgel közelítem. Szingli vagyok, szeretnék ezen változtatni. Bármerre járok zömmel jóval fiatalabbak vannak legyen az szórakozóhely, koncert… Online társkeresés én kívül milyen opciók vannak? Az ötlet hogy 3sor és 5 kép alapján döntsek nem igazán jön be.
ápr. 26. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

"Bármerre járok zömmel jóval fiatalabbak vannak legyen az szórakozóhely, koncert… "

Ez nem lehet akadály, főleg, hogy csak zömmel vannak jóval fiatalabbak, tehát azért idősebbek is előfordulnak. Oda járj, ahova szívesen mész, és ahol jól érzed magad. Ez így tejesen jó.

ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*teljesen
ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van hobbid,vagy sportolsz valamit? Keress olyan társaságot.

Legtöbb exem is a hobbijaimhoz köthető, a férjem meg telitalálat.

ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen én is szívesen lennék újra legalább 15 évvel fiatalabb de ez nem lehetséges.


Amikor átfutom a társkeresőket, 19-25 között alig van fent 8-10 ember, 27-40 között pedig kb. 20x annyi.

ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az érdeklődési körödnek megfelelően érdemes lehet. Olyan helyre ne menj ami abszolut nem érdekel, nem érzed jól magad.

Én nem jártam el , netes társkeresőn ismertem meg a párom, sok közös érdeklődési körünk van ez is összehozott. Aztán már együtt csináltunk közös programokat.

ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha csak az az indokod az ismerkedésre, hogy fosol a 30-tól, inkább hagyd.
ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Több levelet kaptam hogy biztos nő vagyok. Nem, férfi vagyok és nem is "fosok" egyszerűen érdekelnek az opcióim, ahol nem csak friss egyetemistákkal találkozom. Nem lenne bajom a nagyobb korkülönbséggel ha én lennék 40 és a másik fél 30.


További válaszokat, ajánlásokat is szívesen fogadok.

ápr. 27. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!