Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már kapcsolat volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már kapcsolat volt?

Figyelt kérdés
Másfél hónapig voltam együtt egy nővel, miután szakított, de ebből az időből egy hónap csak randizgatás volt, utána lett komolyabb. Ő a szakításnál azt mondta, hogy azért élvezte ezt a nagyon rövid kis kapcsolatot, csak nem lépett még túl az exén. De ez valóban nevezhető kapcsolatnak? Nekem eddig nyolc hónap volt a legrövidebb, és ez nekem inkább futó kaland volt, mint kapcsolat még akkor is, ha azért valóban voltak benne érzelmek. 37f
ápr. 27. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy mondta: egy rövid kis kapcsolat, régen liezonnak nevezték. Lebegős, levegős, laza, kötöttségektől mentes
ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Laza "kapcsolat" volt.
ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem vonnam ketsegbe, amit erzett. Tenyleg kapcsolatban gondolkodott, de aztan realizalodott benne, hogy blokkolja az elozo, fel nem dolgozott kapcsolat. Nem veled volt problemaja, hanem onmagaval.
ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!