Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti közelednétek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti közelednétek így egy nőhöz vagy ezt teljesen félreértem?

Figyelt kérdés

Kicsit át kell írnom az alaptörténetet, de a lényeget nem.

Nem vagyok se szép, se csinos, se nagyon fiatal és korábban se vettem észre, ha egy férfi közeledni akart, csak ha már nagyon egyértelműen tette.

Most egy fél éve van egy férfi a munkahelyen, ahova home office miatt csak heti egy alkalommal ugrok be néhány megbeszélés erejéig, aki mintha kedvesebb lenne, mint az "átlag".

Vele is mindig át kell nézzünk egy munkát, és minden alkalommal egyre közelebb áll hozzám, több időt tölt mellettem, mint azt indokolná a beszélgetés. Ha épp várakoznom kell más munkatársakra, (vele már véget ért a megbeszélés) akkor kicsit mondvacsináltnak érzett kérdésekkel újra és újra odajön (ahelyett, hogy egyszerre kérdezne meg mindent). Egy hónapja a cégnél bútort kellett pakolni, és amik nekünk jutottak dobozok leszedésekor eléggé összeizzadtunk a karjainkkal, de másképp nem tudtuk levenni az egyiket, akkor tűnt fel, hogy mintha zavarba jött volna. Utána kezdtem észrevenni, hogy ha találkozunk igyekszik egyre közelebb húzódni, ha úgy adódik hozzáérni a kezemhez. Nagyon figyel, végig a szemembe néz, ha beszélek hozzá, és már rég végére érünk a munkamegbeszélésnek, de egyre azt kérdezgeti van-e segítségre szükségem, kell-e még valami nekem. Próbál humorizálni, megnevettetni.

Nemsokára áthelyezik másik munkahelyre és amikor kiderült szabadságra megyek hosszabb időre, megkérte a főnökét és nekem is mondta, be kell jönnöm még a szabiról is egyszer, hogy még valamit átbeszéljünk.


Alapból egy kedves férfi, de másokkal (ilyenkor más home officeosok is bejönnek) nem láttam ilyen közvetlennek. Tehát lehet csak én képzelek bele többet.


ápr. 27. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Kérdezz rá.

Ha tetszel neki, akkormeg hajrá.

ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Viszonzod amit csinál? Mosolyogsz rá, eléggé érdeklődő vagy? Ha nem vagy, nem esik le neki, hogy az eseted valószínűleg nem fog randira hívni. Bár ki tudja. Onnan tudnád, hogy minimum elhív beülni valahová, ez így semmi még akkor is ha alapjáraton bejössz neki.
ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 FERI BÁCSI VILLANYÓRÁJA ***** válasza:
0%
AMIKOR az Atillának KORPÁS volt a pulóvere a vállalatnál.
ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Munkahelyi "szabályzat" tiltja a kavarást munkatárssal. Erre mindenki odafigyel (talán). Próbálom viszonozni a kedvesseget persze, mert nagyon szimpatikus, de eddig nekem eszembe se jutott más, és én idősebb is vagyok nála. Ami viszont gáz, hogy találkozott a papírforma szerint még férjemmel is pár alkalommal, amikor az bevitt a munkahelyemre korábban, de azt nem tudja, hogy mi nem élünk együtt. (vagy ha tudja, nem tőlem az biztos, soha nem kérdezett magánéletről, és én se őt)
ápr. 27. 21:20
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as köszi :D
ápr. 27. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből így nem lesz semmi (hiába tetszel neki).
ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bármi lehet, amit te is írsz, vagy csak kedves tùlzottan, vagy igen tetszel neki. Neked is tetszik amùgy?
ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a szabályzat tiltja mi kérdés?? Kivéve, ha felmond valamelyikotok..
ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es igen

8-as Szerontem azért biztos voltak, akik innen ismerték egymást, csak nem dicsekedtek vele. De igazad van.

ápr. 27. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!