Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi igaz? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi igaz? Csak akkor lesz A érdekelt abban, hogy kapcsolata legyen B-vel, ha az A-nak a B kinézete maximálisan bejön vagy akkor is beleszerethet A B-be, ha B nem az ő típusa.

Figyelt kérdés

Egy lány vagyok, aki a húszas évei elején jár és objektíven ronda vagyok.


Sokan azt fújják, hogy ha kinézet nem fog meg, akkor személyiség tök mindegy, nem lesz semmi, de egyszerre azt is fújják, hogy az a személyiség szépíthet egy emberen és ezért egy másik ember, aki nem volt érdekelt a személyben beleszerethet, azaz képes beleszeretni egy olyanba, akinek kinézete nincs összhangban az ő szépségideáljával.


ápr. 28. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki nem az én típusom, zsánerem, nem jeleti, hogy csúnyának tartom. Ha valaki szerintem csúnya, akkor nem szeretek bele, mert taszítani fog a külseje. Ha jellemre egy hullámhosszon vagyunk, de taszít külsőre, abból szuper barátság lehet, ha ő se kezd többet érezni. Ha semleges külsőre, tehát, más esetben elmennék mellette az utcán anélkül, hogy észrevenném, mert amúgy nem az a típus szokott bejönni, de valamivel nagyon megfog, abból még lehet nagyszerű kapcsolat. Az igazán ideális meg, ha külsőre is tetszik már elsőre is és jellemre is megfog.
ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan párom, aki nem volt az esetem (akkor a barna haj, barna szem tetszett, plusz ha magas volt, ő pedig teljesen más haj és szem színű volt, illetve nem volt magas), mégis beleszerettem. De ez nem jelenti azt, hogy csunyanak talaltam vagy nem talaltam vonzónak, egyszerűen más volt az esetem.

Úgy nem lehet valakibe beleszeretni, hogy undorodsz tőle vagy csunyanak tartod.

Ha nem az eseted, de egyébként vonzó számodra, akkor működik.

ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

"Egy lány vagyok, aki a húszas évei elején jár és objektíven ronda vagyok"



Akkor ennek annyi. Ha nokent ronda vagy, akkor ott sokmindent nem lehet varni szerelem/parkapcsolat teren.



Foleg, hogy most vagy a csucson, hiszen a huszas eveid elejen vagy, innen csak lefele vezet az ut. A beka segge alol a banyaszbeka segge kornyekere.



39F incel

ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Bő 2 hónap múlva 33 éves ronda nőként minden szavaddal egyetértek. De ezért le leszel pontozva a pitsába, főleg, hogy a stílusod sem elég finom és léleksimogató számukra. 😃 Meg jönnek majd, hogy nincs is ronda nő, takarodó pszichológushoz, mert az önbizalom, az önértékelés, a kisugárzás, blablabla, különben is hajrá, vakolja ki magát, csini rucit fel, frizura stb. 😂
ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!