Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom leakart húzni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom leakart húzni és sunyizik?

Figyelt kérdés

Volt már több alkalom, hogy elmentünk együtt 1 napos kirándulásokra, ilyenkor mindig airbnb-t foglaltunk. Mivel én vagyok beregisztrálva és sokszor is szoktam foglalni ott, szeretem kiválasztani a szállást mindíg én foglaltam, és azonnal oda is adta az árának a felét mindíg kérdezte mennyit adjon.

Most legutóbb 1 héttel ezelőtt fel se ajánlotta, hogy kifizeti a felét, azóta már találkoztunk a héten többször is gondoltam hátha elfelejtette.

Szeretném leszögezni a legelején, egyáltalán nem a pénz ami érdekel ebben a történetben, inkább az hogy szerintetek egy ilyet ellehet felejteni? Ha aznap el is felejti rá napok múlva sem emlékszik szerintetek?

Mielőtt mondanátok ti azonnal szóvá tennétek a pénzt adja ide stb, nem a pénz az elsődleges probléma számomra, hanem ezt tudatosan sunyizta el szerintetek?


máj. 10. 07:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

HA már eleve gyanús neked, akkor sunnyog. Gerinctelen húzás. Ha nincs pénze, szólhatna előre, jelezhetné, mert akkor van lehetőség eldönteni, hogy mentek-e így is, meg hogy tudod-e neki hitelezni. Van választásod. Ő viszont a lehető legpatkányabb megoldást választja: elmegy, jól érzi magát és kussol. Nem a pénz miatt, hanem a dolgokhoz való hozzállás miatt lenne nekem ez teljesen elfoadhatatlan.

Ha legközelebb találkoztok, írd meg neki, hogy lóg neked x összeggel, amit múltkor elfelejtett odaadni, hozza azt is magával, legyen kedves.

máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivel te vagy a nő ,ez így gáz.

Mondd meg neki őszintén,hogy bánt a dolog. Mi az hogy még csak felsem hozza. Ne hagyd magadra kapatni ,mert előbb utóbb megjárod. Egy normális férfi megemlítené,és mondaná hogy oda adja majd a másik felét ,és nem hagyná,hogy baratnője fizesse az egészet. Nem meghívás volt ha annak vette. Beszéld meg vele,de szerintem ez így már elég necces kapcsolat

máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%

12#

Ha a férfi nem fizet gáz de ha a nő az oké?

máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tenném szóvá, de nem is hiteleznék neki semmit ezek után meg közös jövőt sem terveznék a sunnyogás miatt. Ilyen nincs, hogy elfelejti.
máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 Szerintem ha egy nő nem fizet nem olyan nagy szám mivel ez olyan férfi dolog
máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!