Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciótok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciótok, ha a pasitok egy apróságon annyira felhúzná magát, hogy ütné az ajtót ököllel, csapkodna, dobálná a tálakat, rugdosná a székeket, ordítana és szétkarmolná a saját arcát idegességében?

Figyelt kérdés

Utána pedig lenyugodna.

Rátok nem mond csúnyát, nem is ér hozzátok, de lényegébe ti tettetek valamit amiből ez kirobbant.


máj. 11. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal el kéne innen mennie.
máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebből csak egyet csinál már elgondolkodnék a szakításon. Ott helyben csak megvárnám amíg kitombolja magát, vagy, ha tehetem kimenekülnék a helyzetből. Valakivel aki gyakorlatilag képtelen a dühét kontrollálni, nem szeretnék egy légtérben lenni.

M!r az üvöltözést is csak egyszer viselem el, ha újra előfordul elbúcsúzom. Aki képtelen az érzelmeit helyén kezelni és érdemben kommunikálni, azzal nekem nincs dolgom. Soha nem csapkodtam, üvöltöttem, vagy anyáztam senkivel. Már tini koromban megtanultam normálisan kifejteni a véleményem. Nalunk akkoriban se volt menő ez az "olaszos" virtus.

máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívbajt kapnék, az tuti. Sajnos a bátyám pontosan ilyen volt gyerekkoromban, rettegtem vele egy szobában maradni, traumák sorozatán estem át miatta. Felszabadító volt, amikor 18 évesen elköltöztem és azóta szóba sem állok vele.

Azóta sem bírom a dühös embereket sem, a dühöngőket pedig egyenesen gyűlölöm.

Ha ezt egy férfi melletten eljátszaná, az lenne a vége, soha többé még csak beszélni sem akarnék vele. Nem hiszek a változásban, nem hiszem, hogy ő ebből képes lenne kigyógyulni, még ha akarna se. Kivárnám, amíg lezajlik a dühroham, eljönnék és ghostolnám.

A korábbi 2 párom is nyugodt természetű férfi volt, szándékosan ilyeneket választottam.

máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már a tombolása alatt gondolkoznék hova tudok menni. Aztán mikor lenyugodott, elpakolnék. Ilyen embernél félő nehogy egyszer a másikra is rátámadjon ne csak tárgyakon vezesse le a dühét.
máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"de lényegébe ti tettetek valamit amiből ez kirobbant"


Aha, és mindenki, minden ember így reagálna arra, amit "tettem"? Amennyiben nem, akkor ez az ő hibája, és teljesen mindegy, mit tett a másik.

máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól fogva nem érezném biztonságban magam, folyton azon járna az eszem hogy nehogy valami olyasmit mondjak/tegyek ami ezt váltja ki belőle. Ez pedig francnak se kéne...
máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali szakítás.
máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt Magyar Péterről mondják a Megafonos trollok?
máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A reakcióm? Azt gondolnám,kevés volt neki a szex.
máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám nem az övé a lakás, talán csak bérlitek. Szegény tulaj.
máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!