Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekre miért nem gondol senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekre miért nem gondol senki?

Figyelt kérdés
Sok pár jó körülmények között él, mégsem vállalnak gyereket. Hajtják a pénzt, megvan mindenkinük - de ha meghalnak majd? Azért güriztek, hogy majd az állam/rokonok örököljenek? Ennek mi értelme, hogy amit megteremtettek értéket, azt vadidegen, de nem a saját vére kapja?
máj. 13. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de nekik meg így a jó. Nem mindenki egyforma...
máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A rokonom pl miért lenne vadidegen?
máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekelne, mi lesz a vagyonommal, miután MEGHALTAM?

Egyrészt szívesen elköltöm, amíg élek, másrészt rosszabb esetben is el pehet adományozni pl.

máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lehet nagyobb házam, mert én szeretek szép nagy házban lakni életem végéig a párommal és a kutyámmal pl?

Képzeld van 3 szobánk, az egyik háló, a másik számítógépes játszó szoba, a harmadikba meg ott a gardrób, meg berendeztük kardiógéppel és sulyzóval. Szerinted minden a gyerek körül forog, és akiknek nincs érjék be egy kis lyukkal?

2 ember is boldogan felélheti a javait, mellesleg egy jobb nyugdíjasotthonba egyáltalán nem olcsó a belépő!

máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én vagyonomat (már amennyire vagyonnak lehet nevezni azt, amim van/lesz) a testvérem gyerekei fogják örökölni. Én élvezem az életet, megvan mindenem, amikor meghalok, akkor ők (vagy az ő gyerekeik) kapnak egy plusz anyagi löketet az életükhöz. Szerintem ez win-win.
máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, ki örököl, de tudtommal erre van a végrendelet, ha jól gondolom, a vagyonomat az állam helyett kaphatja menhely, intézet vagy akárki akit megnevezek.
máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert te pokolian egyszeru ember vagy, ha megengeded, nem mindenki.
máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azért güriztek, hogy majd az állam/rokonok örököljenek?"

Nem. Azért gürizek, hogy én jól éljek (ha minden jól megy évtizedekig) az általam elért javakat felhasználva. Az, hogy mi lesz ezekkel (ha marad bármi) miután meghaltam, nem érdekel.

máj. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!