Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megkeményedett férfi szív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megkeményedett férfi szív is képes szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki azt mondja hogy ő már nem képes a gyengéd érzelmekre mert sok mindenen ment keresztül,emiatt már nem tud rá hatni semmi ugy igazán.

Én azt hiszem beleszerettem,vajon tehetnék bármit hogy ő is így érezzen?


máj. 13. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja mikor szakítasz és "lenyúl" téged egy másik sokkal jobb pasi. Az ilyenek akkor változnak hirtelen hősszerelmesekké, gyere vissza ne hagyj el nem tudok nélküled élni, meghalok.

Ezeknek mindig kell valami nagy "bumm", ami feldobja az űrsivár mindenre már immunis lelkét.

Kiégettek ilyenek.

máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Te szeretsz szenvedni, ugye? Meg az elérhetetlen férfiak vonzzanak?

Hagyd! Nőként nem neked dolgod futni a férfiak után.

Ebből max. annyi lesz, hogy párszor megdug, aztán kijelenti, hogy hát mire számítottál, ő megmondta előre.

Olyan férfit keress, aki hajlandó bármit megtenni érted. Ne olyat, akivel szenvedni fogsz, és ez már az elején látszik.

máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze
máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt már...
máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet eddig olyan emberekbe botlott, akik fájdalmat okoztak. Anno én is így jártam, azt mondtam, hagyjon mindenki, utálom a férfiakat. És akkor jött a mostani férjem. Szóval semmi sem lehetetlen.
máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!