Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod egy nagyon jól fizető munkát hagyna ott?

Figyelt kérdés

A fizetés 7számjegyű bruttó, de sok plusszal év közben. Viszont utálatos munka, telefonos ügyintéző. Inkább választana otthonról végezhetőt amiből persze megvan minden ami kell (nyilván mindenkinek más mi az ami kell) de lehet nem lehet annyit félretenni.

Támogatnátok vagy mérgesek lennétek?

Irreveláns h nő v férfi !


máj. 14. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Támogatnám. 100%ban.


Pénz lesz máshonnan is, de az ott depizve, szorongva eltöltött időt nem kapod vissza.



A pénz mit se ér, ha a fele arra megy rá, hogy felépüljön abból, ami a melóval jár.

máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: ha nem hagyod abba önként azt a munkát, amit utálsz, akkor előbb-utóbb megbetegszel. Betegen nemhogy 7 számjegyű fizetésed nem lesz, hanem örülsz majd valami 5 számjegyű alamizsnának.
máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom azt dolgozik, amit akar. (Kivéve erotikus munka mondjuk.)

Ha én akarok több pénzt, akkor nekem kell jobban keresnem, ne más f@szával verjem már a csalánt. Nyilván annyit neki is kell, hogy ne én tartsam el, mert abba már van beleszólásom, de ennyi, nem több. Itt gondolom, nem arról van szó.

máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egy olyan dolog, amibe van beleszólásod, maximum véleményed mondhatod el, amennyiben megkérdezi. Okkal vált, teljesen megértem, hogyha nem tudja kezelni a sok stresszt és inkább munkahelyet vált, minthogy leépüljön.
máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék, bízom a döntéseiben.
máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Annyiból közösen kell egyeztetni, hogy felmondási idő miatt másik munkahely nélkül lép-e ki és milyen pénzügyi kilátásaink lesznek a jövőben. Ezenkívül a többiekkel egyetértek, hogy a mentális egészsége miatt lépnie kell.
máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!