Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretem a barátom meglepni csak úgy dolgokkal, pl munkában hajtogatok neki papírszíveket, illetve múltkor csináltattam egy szív alakú sütit, én is szoktam sütögetni meg hasonlók.

Mostanában elég rosszul van, és szeretném valamivel meglepni, de kifogytam az ötletekből.

Jelenlegi terv egy lazító, fürdősós-fürdőbombás fürdés otthon, gyertyákkal, meg lágy fénnyel:)

De szeretnék még valamit. Van ötletetek? Nem feltétlen szexuális dolgokra gondolok.

A barátom 35, ha ez számít.


Köszi előre is!



máj. 14. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyasmivel, amivel ő szokott téged meglepni….
máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő nem annyira szokott ilyeneket. Ez inkább az én “hülyeségem”:)
máj. 14. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
vihetsz a kád mellé behűtve egy pezsgőt, vagy bort.
máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Először is szögezzük le, hogy egy kezemen megtudnám számolni hányszor kaptam meglepetest a baratnőmtől , de mindig nagyon jol esett mindegy milyen aprosag az.


Masodszor is, a megfelelo "meglepetes" fugg a problémától, amit nem tudunk, meg maga a baratod jelleme is fontos.


Tegyuk fel hogy fáradt mondjuk , munkától vagy gondoktól.. ez esetben a közös fürdés az elég jól hangzik , felteve hogy a furdes nem csak furdest jelent.

( mert ha hulla faradt lennek es kapnék egy ilyen romantikus furdot, nem biztos hogy ertekelni tudnam, csak gyors furodnek aztan aludnek. De ha ennel tobbet jelent akkor tokeletes )


Amikor en el voltam halmozva tennivalokkal es enni se volt idom akkor a baratnom oda szokott jonni, megolel, elmondja hogy szeret es itt van velem . Amivel igazabol nem segit a dolgaimban, de nagyon jol esik :)


De fuggetlenul attol hogy mi a problema , az mindig mukodik, ha kotsz magadra egy masnit <3

máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Segbűxájba azt egész biztosan fogja értékelni xd
máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy finom vacsora,

bekészített filmezős kuckó nasival és a kedvenc filmjével,

egy olyan "prémium"-abb dolog amit magának ritkán vesz meg (pl Lindt csoki),

egy hétvégi kirándulás ki a városból/faluból a természetbe,

egy otthoni lazító masszázs/lábmasszázs.


Ezek jutottak eszembe :)

máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!