Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi csak barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csak barátságot akar extrákkal egy nőtől akkor az azért van mert a nő külseje olyan amit nem akar felvállalni mint barátnő?

Figyelt kérdés
Egy pasi ezzel jött azóta teljesen ocsmánynak látom magam. Aztán lehet senkitől se akar mást mert ezt mondta, de ez engem nem vigasztal.
máj. 14. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem feltétlenül a külseje.

Életkora, származása, családi körülményei, vagyonossága, társadalmi státusza.

Ez mind oka lehet, akár halmozottan is.

máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Bármilyen tulajdonsága miatt lehet, de azt vedd már figyelembe nagyon nagy súllyal hogy általában az ilyen férfiak így állnak a nőkhöz általánosan. Nem kell nekik a kapcsolat, amit úgy élnek meg: "a bonyodalom", egyszerűen túl egoisták és nagyon kevés bennük az empátia ahhoz, hogy valóban odaforduljanak egy nőhőz, szóval miért nem tudod inkább értékelni, hogy te ennél többet akarsz, és tudatosítani, hogy nem, neked nem ilyen ember kell, jó hogy nem álltatok össze? Miért gondolod, hogy minden a külsődről szól? Nem, ez a pasiról is szól, aki nem tud, vagy nem akar rendesen kapcsolódni ami nem (csak) miattad van.
máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem.


Akár csak szexre akár többre, olyan kell aki ugyanúgy tetszik , vonzó.

máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Ennek általában nem a nő oka, hanem maga a férfi. A másik 5 nőhöz se állna másképp.
máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Leclerc ***** válasza:
60%
Én személyiség miatt nem érdeklődtem szerelem szintjén azok után, akiket fiu-lány barátságban barátnak neveztem.
máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ilyenkor nem a külsővel van baj. Inkább a belsővel. Mondjuk a csaj túl labilis, vagy hosszabb távon idegesítő, ilyesmi.
máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az még rosszabb ha a belsőm a baj…

Bár tudom az agyára mentem a végére mert neki sok voltam miután nekem ő meg kevés. Semmit nem akart vna a szexen kívül…még a chat is alig alig ment mármint részéről végül semmi érdeklődés nem volt irányomba, így h lehet barátságot extrákkal akarni de lehet én nem vagyok jártas az efféle kapcsolatban és az ilyenbe csak ennyi van.

máj. 14. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Szívesen mesélek, beszélgetek ilyenekről. Írj, adj gmail címet!
máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, barátságot sem akar, csak szexet. Ha te többre vágysz, akkor keress olyan férfit, aki szintén kapcsolatot akar.
máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, nagyon hamis ez a barátság extrákkal, mert még barátság sincs, csak pőre szex és a másik megalázása.
máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!