Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen előnyeid vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyeid vannak?

Figyelt kérdés
Miért jár jól aki téged választ?
máj. 16. 22:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%

Jól semmiképp sem jár. 31/f

Egyedül a hűség, de az ugye ma már hátrány, mint előny.

máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
17%
Őszinte, szenvedélyes, hűséges, céltudatos vagyok. De mellette néha érzéketlen, nagyon makacs. Jól járt-e velem a párom? Együtt vagyunk jó ideje szóval valószínűleg igen, vagyis remélem.
máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 bolognai a kedvencem ***** válasza:
70%

Tapasztaltaim szerint nem jár jól.


Viszont olyan bolognait tudok készíteni, hogy az ízlelő bimbói átrepülnek egy másik dimenzióba annak aki megkóstolja.. 🙄


De különösebben (és elnézve sok másik embert) egészen normális az értékrendem.

máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Keveset beszélek. 😅
máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
5%

#4

Mert mindig tele a szád valamivel?

máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon tetszik a kérdés ! Végre valami pozitív !

Na nézzük:

- sose fáj a fejem, mindig van kedvem szexelni

- élni szeretném az életet normális kereteken belül, tehát buli, utazás, szórakozás és ugyanilyen fontos a cél tudatosság is. ( azért írtam ide, mert én ezt nagyra értékelem másban általában mindig elhúz valaki az egyik vagy másik irányba, vagy unalmas vagy semmi célja )

- egész jó a seggem, szép a szemem

- a legnagyobb mocsokból is felállok

- saját magam intézem a dolgaim pl. lakásvásárlás és egyebek bármilyen szülői vagy férfi vagy akárki támogatása nélkül

- van valami rejtett intelligenciám az ilyen matekos/ számolós dolgokban, amit ha tovább örökítek pl egy fiú gyereknek az felnőtt korában sikeres lehet és gazdag már ha nem lesz mese térség és intelligencia addigra bizonyos dolgokban

máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%

Nem pazarlom a vizet, vèdem a környezetet, velem minden nap olyan mintha szülinapod lenne, sosem túlórázom, sokat vagyok otthon, érzelmes vagyok, hagyom érvényesülni a másikat.


Persze ha az exemet megkérdeznéd ő azt mondaná, hogy nem fürdök, igénytelen vagyok, szakadt ruhákban járok, unalmasak velem a hétköznapok, a szülinapját elfelejtettem mindig, egy munkanélküli, döntésképtelen rinyagép vagyok.

máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nagyon mélyen, szenvedélyesen szeretek .
máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%

Állítólag okos vagyok.

Többnyire önálló vagyok,szinte mindent képes vagyok egyedül is megcsinálni.

Nem szeretnék gyereket,így minden ezzel kapcsolatos felesleges veszekedés sem lenne opció

Nincsenek lezáratlan extémák,se balhés exférj,ilyesmi.

Mindig megadom a partnernek a kellő szabadságot, sosem hisztizem,ha a másik éppen pasis estére megy. 25/N

Aztán persze lehet mások ezeket nem is pozitív dolgoknak tartják..

máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
29%

#9


Nekem kellenél ezek alapján :D

máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!