Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas férfi valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi valóban nem tud tisztelni és szeretni egy szeretőt?

Figyelt kérdés

Mielőtt lelennék támadva nő vagyok, és úgy kerültem a képbe ennek a bizonyos férfinek, hogy elköltözött otthonról, és szüneten voltak a feleségével, de a gyerekek miatt tartották továbbra is a kapcsolatot. A feleség szeretett volna békülni, és azt várta volna, hogy a férfi bizonyítson neki azzal, hogy "jól viselkedik" és teperjen, hogy vissza hazamehessen. Ez nem így történt, mert találkozgatott velem hónapokon keresztül, amit nem mondott el a feleségének, és le is bukott, hogy más van neki és nem tudja tartani magát.

Engem letiltott már 2 hete gondolom a balhé miatt.

Elmondtam neki őszintén és egyenesen mielőtt, ez megtörtént, ha úgy érzi vissza szeretne menni a feleségéhez, megértem és nem fogok haragudni. Miért nem lehetett egyenes velem, és választotta ezt a minden előzmény nélküli tiltást?


máj. 17. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert lehet így szerette volna "jóvá tenni" a feleségénél. Azzal hogy nem foglalkozik többé veled, valoszinu azt gondolja így megmentheti még a házasságát, de ha a felesége utánanéz hogy még szóba áll-e veled, akkor abból balhé lett volna.

Annyit igazán megtehetett volna hogy röviden leírja mi a helyzet.

máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Se téged, se a feleségét nem tiszteli.
máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Hát nézd, te úgy fogadtad el őt, hogy tudtad, hogy csal veled valakit.



Az ő fejében ez innentől belefér morálisan, mert eleve megcsalásra épül a kapcsolat. Ha téged is megcsalna, nem lepődnék meg.



A feleségéhez mindenképp köti a gyerek, de látod, ez se tartotta vissza, tehozzád meg nem tom mi köti.

máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Mer egy féreg.
máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját feleségét csalja, a gyerekeinek az anyját, akkor úgy gondolod majd pont azt fogja tisztelni, akibe mártogatja a f.rkát? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?


A szeretői státusz az olyan, mintha elmennél valahova 8 órába dolgozni teljesen ingyen. Belemagyarázhatsz dolgokat, hogy "hát legalább tapasztalatot szerzek", "megismerhetek új embereket", "valami hasznosat csinálok", de 1 nyertes van, az pedig a munkáltató, akihez elmész ingyen dolgozni.


Nem a balhé miatt tiltott le, azért tiltott le mert nem vagy releváns személy az életében. Csak egy nő, akit használt amíg tudott és lehetősége volt rá. Ha nem bukott volna le, ugyanúgy menne minden tovább.


"Elmondtam neki őszintén és egyenesen mielőtt, ez megtörtént, ha úgy érzi vissza szeretne menni a feleségéhez, megértem és nem fogok haragudni."


Ez kedves, de 1 percig se gondold hogy az egyenességed vagy az őszinteséged vagy akár az "engedélyed" kell ahhoz, hogy ő hogyan dönt. Lehetsz te bármilyen őszinte meg egyenes és emberi, ha valakinek a számára nem vagy releváns, csak egy használati "tárgy" vagy, akkor ő úgy is fog kezelni. Úgy is kezelt, kiradírozott az életéből, mintha nem is lettél volna.


Majd idővel talán megint újra megjelenik, mindenre lesz magyarázat, hirtelen megint nagyon fontos leszel. Ha meg te azt mondod nem, majd megy máshoz.


Szerintem az is undorító aki elmegy szeretőhöz, meg az is aki szeretői státuszban van.

máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha te mint szerető úgy érzenéd, hogy te csak használod a testéért - megértem, fair, használjátok egymást.

Itt ugye kölcsönös a dolog, nyilván morálisan nem 100as, de a pasi a hibás mert nem te tettél ígéretet a nejének.



De egy ilyenbe felesleges érzepmileg beleélned magad, nincs a te puncidban semmi varázserő ami majd meletted tartja. Nem a szép csipkés lekedet kívánta meg.

máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak téged nem tisztel, hanem senkit, és önbecsülése sincs.


Te nem tehetsz semmiről, hiszen úgy tudtad, hogy már nincs együtt a feleségével. A csávó egy rohadék, ennyi, ne foglalkozz vele.

máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Jól tette. Ez egy egyenes utalás arra h köztetek vége mindennek. Nyilván rájött h a családja fontosabb, és nem akar magyarázkodni. Nem is kell, te csak a szeretője voltál...
máj. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8, a családja se fontos neki, csak szerintem felmérte mennyi lenne a gyerektartás, és meghunyászkodott.
máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

A 9-es sajnos nagyon jól látja a helyzetet.

Ha egy házas pasi egyáltalán elkezd kavarni más nőkkel, ott neki már rég nem fontos a család, és ezt nem is lehet visszafordítani. Érdekek meg észérvek vannak, tisztelet és szeretet nincs.

Ezért nem nagyon értem, miért a szeretőt vádolják, amiért elcsábítja a férjet. Egy hűséges férjet egy jól működő házasságból nem lehet elcsábítani. Ilyen nincs. Az a házasság eleve egy kakiból épített vár volt.

máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!