Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszí ki mit tenne a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszí ki mit tenne a helyzetemben gyorsan?

Figyelt kérdés
először is 18/F vok és szűz.holnap összeleszek zárva a suliban 14 úgymond dögös csajjal akik most élik ki a sexuális vágyaikat és nagyon rámenősek és akaratosak félek hogy mit fognak velem csinálni , megint az lessz mint a múltkor el kezdték nyalogatni a fülemet ez olyan megalázó számomra tudom h mi lessz mindig azt akarják most mi a tökömet csináljak félek a holnapi naptól francba már a gyomrom is remeg be kell mennem mert mind1 hosszú meg kell jelennem de ááááá mit tegyek?,???? segíííítsetek:(
2010. okt. 28. 22:06
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
el kell mennem ha nem megyek be át kell adnom azt a rohadt telefont annak a nőnek ha tudtam volna hogy ez lessz belőle.........én.én telefonon is el tudtam volna intézni ezt de az a szemét lehazudja a halotról a szemfedelet
2010. okt. 28. 22:29
 12/32 anonim ***** válasza:

Te szegéééééééééééény.

Amúgy vacsoráztál már? Ha igen, ha nem, egyél egy kis babkonzervet. A fürdést felejtsd el. Kend be inkább libazsírral a hajad, a fogkefédet dobd ki a szemetesbe és mostantól kezdj el szipogni. A kellemes hanghatás elérése érdekében vedd elő a diótörőt, vedd le a gatyádat és engedd szárnyalni a képzelőerődet!

Sok sikert! (És még egyszer: tiszta szívemből sajnállak)

2010. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:

"először is 18/F vok és szűz.holnap összeleszek zárva a suliban 14 úgymond dögös csajjal akik most élik ki a sexuális vágyaikat és nagyon rámenősek és akaratosak félek hogy mit fognak velem csinálni"

ha csak etöl félszn ne félj enged el magad és a többi jön magátol "14jó csaj és 1 fiu férfi álom"

csak tedd amit mondtam és nem bánod meg


de ha akarod megyek hekyeted!!!

2010. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Charlie Manson ***** válasza:
Szedd össze magad és ne nyivákolj. Légy férfi, ha legközelebb nyalakodnak, nyalj vissza. :)
2010. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

w@Ze mutasd meg ki a nagyfiú! Mindnek.


Hölgyeim, csak sorjában... :D:D

2010. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
pontosan tudom hogy ez más korombéli fiúknak nagyon kedvező lenne de ez nekem akkor is .....furcsa én csak kiszerettem volna nyugiba járni ezt a uccsó osztályt és sikerült is volna ha nem szálnak rám ezek a szemét és akaratos r*bancok....és ha azt mondanám nekik hogy meleg vagyok?
2010. okt. 28. 22:55
 17/32 A kérdező kommentje:
izgulok és félek a holnapi naptól és ha izgulok vagy ha félek akkor mindig hasenésem van de komolyan má r ki is kell menjek a wc-re
2010. okt. 28. 23:01
 18/32 anonim ***** válasza:
okcsá!--fake vagy pázdmeg..még a legnagyobb kocka kecy is megtenné,szánalmas vagy kicsi csíra..menj legozzál még egy kicsit..
2010. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Pffffff

Ha ez igaz, akkor örülj basszus! Még válogathatsz is!!! Szűz létedre 14csaj teper elötted Te meg rinyálsz?! Ne legyél nevetséges!!! Válaszd azt amelyik a legjobban bejön! A lényeg, hogy ne nyafogj mert tényleg melegnek néznek, de nem csak ők!


L/20

2010. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
de, de most ezt miért én nem vok rá még kész de tudom ha holnap bemegyek nekem átvitt értelemben annyi annyira könnyen álltok ehez a dologhoz mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne ezalatt értem a holnapi nyomrult és megalázó helyzetemet
2010. okt. 28. 23:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!