Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha édesanyám ellenzi, hogy a hazunkban feküdjek le a barátnőmmel, akivel távkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor feküdj le vele, ha anyud nincs otthon, vagy valahova menjetek el (extrém helyre) és ott.
2009. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy miért ellenzi!?Lehet,hogy jó oka van rá!
2009. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom... az extrém hely jól hangzik, de az én ágyamat mindketten jobban kedveljük...amugy én 18 vagyok, a párom pedig 17
2009. jan. 5. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ellenzi?

Konzervatív? Vallásos? Fél, hogy felelőtlenek vagytok? Csak a házatokban való szexet ellenzi? Vagy magát a kányt nem kedveli, esetleg nem is ismeri? Keresd meg az okát, hogy miért ellenzi és akkor talán megoldani is könnyebb lesz.

2009. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek...Nem kell bejelenteni, hogy anya, apa, most a szobámba megyünk és lefekszem a barátnőmmel. Ennyire egyszerű. Csináljátok éjszaka, amikor alszanak a szülők és probléma megoldva.
2009. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen... erre mi is gondoltunk, csak annyi a baj, hogy a párom szülei nem engedik hogy nállam aludjon(még), mivel hogy nagy a távolság köztünk(133Km), meg hasonló dolgok
2009. jan. 5. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a korotokkal lehet a baj, nem a távolsággal...Én még messzebb lakok a páromtól, mégis meg tudjuk oldani, mondjuk 23 vagyok és nem szólhatnak már bele.
2009. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!