Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam egy lánnyal 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy lánnyal 6 hónap után.Majd a végén ilyet vágott a fejemhez,hogy na végre már,hogy szakítottam,mert ez volt a célja a tetteivel amiket csinált.Ez mennyire normális dolog,hogy a nő direkt kiprovokálja,hogy a pasi szakítson vele?

Figyelt kérdés
Férfiak veletek csinált már ilyet nő?Hogy éreztétek magatokat utána?Ráadásul ugye,mint írtam a lány még röhögve a képembe vágta amikor szakítottam vele,hogy ez volt a célja....ez olyan megalázó volt nekem.

máj. 21. 17:04
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
72%

Semennyire.


Àltalàban ezek defektes tyúkok, de az àgyban eszelősek (az àgyban is).

máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Haaat, az is lehet fájt neki, csak így akart visszavágni és nagylánykodni, mintha egyáltalán nem zavarná és örülne neki.

Ha szakítani akart volna negtette volna ő.

máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak egy védekezési mechanizmus nála, hogy ne érezze úgy, hogy nem kellett neked, vagy ha tényleg ilyen szánalmas, hogy nem képes magától szakítani, hanem játszmázik, hogy szakíts, akkor szerintem ne is agyalj tovább ezen, nem éri meg az energiát, amit rá pazarolnál.
máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kitalálta, hogy ne ő legyen az elhagyott fél.
máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rá kellett volna vágni hogy csak vicc volt🤣


Aztán így ő szakított ha akart ha nem mert elárulta magát:)

máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már, csak nem elhiszed. Egy nő ha nem kellesz neki úgy vág ki mint a macskát szarni. Így most rossz érzést keltett benned mert ugye ezek szerint a tetteit is feloldotta, nem rossz ő, csak azért voltak, hogy elhagyd.. Na persze, kiscsikó. Hagyd őt a francba.
máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én elvittem drága helyekre.pl.több napos kirándulások, pár napos wellness,drága éttermek,mozi,szinház és a végén azt is a fejemhez vágta,hogy én csak arra voltam jó neki.
máj. 21. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
🤡🤡🤡
máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas és gyenge visszavágás, puszta bosszú. Ki akarná megvárni, hogy kitegyék a szűrét, ha ő is megteheti? 🤷
máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!