Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől igazán jó egy nő a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andada25 kérdése:

Mitől igazán jó egy nő a szexben?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon prűd nevelést kaptam,a szexet szóba hozni sem lehetett. Ha mégis szóba jött,akkor az volt a válasz hogy az rossz dolog,rosszat teszek vele. Ez annyira bennem volt,hogy nem kezdeményeztem évekig, és ha szexeltem szégyelltem magam után.

Mostmár nem szégyellem,és kezdeményezek is,és sok dolgot kipróbáltunk már amit régen nem mertem. De még mindig nem vagyok biztos magamban,hogy jó e az amit csinálok. Ezért érdekelne a férfiak véleménye, ki, mire mondja azt,hogy "ez a nő,jó az

ágyban/szexben"?


29/N



máj. 23. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező minden férfinak más miatt jó a szex, bár közbe szólnak az érzések is. Nem lehet a férfiakat egy dobozba belerakni. Pl. van amelyiknek a mélytoroktól, van olyan akinek a BDSM-től.
máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Attól ha tudja, meri élvezni :)
máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha lenyeled 😃
máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Egyrészt a partneredre figyelj oda és ne más férfiak igényeire.. Másrészt meg szerintem elengedhetetlen, hogy te is tudd élvezni, mert ha nem kölcsönös valami akkor az már nem jó.. (Legalábbis pl nálam.)


Mármint arra gondoltam, hogyha ő például nem élvez valamit és csak "engedi" de legyünk rajta túl.. akkor inkább hagyjuk az egészet.

máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekelnek mások? Csak egymásra figyeljetek a partnereddel, ennyi a titka. Senki másra nem tartoznak ezek. A prűd neveltetést meg szép lassan de biztosan le lehet gyűrni.


F

máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Szenvedélyes.
máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Attól hogy felszabadult. Nincs semmi gátlás, semmi szégyen.
máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Attól hogy összeillenek, ebben is.
máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél kb mást jelent...ezt azért tisztázzuk.

Ha mindkét félnek önfeledt játék a szex, bármi is legyen a " beltartalma" , akkor jó a szex.

Nyilván általános dolgokat lehet mondani, hogy szenvedélyes, odaadó, jól kommunikál, nyitott, kölcsönösségre épít, humoros, kreatív, de ahogy mondtam, nekem is mást jelent ez a gyakorlatban, meg a haveromnak is mást,...

máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Leclerc ***** válasza:
100%
Attól lesz jó, hogy vannak saját igényei, elvárásai maga és a társa felé is, nem dobaj oda magát, és nem is dominálja le teljesen a szexet saját igényei szerint. Ugyanezt várja a partnertől is visszafelé.
máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!