Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy újra felszabadult legyen a szexben? A párom az utóbbi időben nem igazán aktív, szeretném, ha minden úgy lenne, mint régen.

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, ő idősebb nálam (36). Az együtt töltött idő alatt mindkettőnkre felszaladt pár kiló, bár rajtam kevésbé látszik, inkább a mellemre híztam, meg arányosan mindenhova. Nyáron eljártunk együtt kocogni, ami tök jó volt, de a téli időszakban ez elmaradt. Tudom, persze, télen is lehet futni, de későn ér haza a munkából eleve, sötét van stb. Nem vagyunk akkora sportemberek. Én mondjuk azóta is rendszeresen mozgok (biciklizés, torna meg mikor mihez van kedvem), és alakulgat is szépen a testem. Ő sem hagyagolja el magát, minden nap gyalog jön haza a munkahelyéről, ami 5 kilométeres séta innen. Nekem semmi bajom a pocakjával, ugyanúgy vonzódom hozzá, mint korábban, de ő nem elégedett. (Ezt mondja is.) Sajnos egy ideje egyre kevesebbet vagyunk együtt, és ha sor is kerül a dologra, általában gyorsan vége. Ami nem baj feltétlenül, mert az is jó tud lenni (sőt!::), csak hiányoznak a hosszabb, vadabb szeretkezések. A közös sport most a munka és az iskola miatt megoldhatatlan, meg nem akarom azt éreztetni vele, hogy mozognia kell, mert kövér. Meg nem is kövér igazából... Gondoltam arra is, hogy valami szexi ruhában várom itthon, de nem vagyok benne biztos, hogy jó lenne. Nem akarom, hogy azt érezze, hogy nem elég nekem, amit nyújt, vagy hogy kierőszakolom a szexet... mostanában többször nem volt kedve hozzá. Nem halok bele a visszautasításba, én is voltam már úgy, hogy valami miatt nem kívántam az együttlétet. Csak... ez most már egy hosszabb folyamat. Azt mondja, nem tudja mi van vele. Egyébként jó a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk, meg nem csak itthon ülünk egyfolytában. Volt már valaki hasonló helyzetben? Olyan hülyén érzem magam, hogy ismeretleneket kérdezek, nem szoktam a szexuális szokásainkról beszélni, de így név és arc nélkül talán nem olyan gáz. Nagyon szeretem, szeretnék segíteni neki. Kérlek, ha van ilyen jellegű tapasztalatok, osszátok meg velem. Köszi! 23/L
2014. jan. 8. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ülj le vele végre és beszéljétek meg!!

így lehet ,hogy nem is érzi hogy probléma van

biztos van valami megoldás

pláne ennyi idősen

2014. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ez volt az első. Pár napja beszéltünk erről, akkor azt mondta, hogy nem tudja mi van vele, nem elégedett a testével és lehet, hogy ez zavarja. Most nem akarom erőltetni a témát, majd kicsit később esetleg elő lehet vele hozakodni, de nem akarom felfújni, vagy ilyesmi.
2014. jan. 8. 18:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, valaki volt-e már hasonló helyzetben, és hogy oldódott meg. Kérlek, válaszoljatok!
2014. jan. 8. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2022. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!